Artur Szpilka był w szoku! Wszystko nagrały kamery przy samym ringu [WIDEO]

Artur Szpilka został zmieciony w ringu przez Łukasza Różańskiego już w pierwszej rundzie. Portal ringpolska.pl opublikował filmik, na którym widać, jak sztab Szpilki odprowadza go do narożnika.

Artur Szpilka zaczął ten pojedynek perfekcyjnie, bo już pierwszym ciosem powalił na deski Łukasza Różańskiego. Problem dla niego tkwił w tym, że pięściarz z Rzeszowa wstał i jeszcze w pierwszej rundzie trzykrotnie posłał Szpilkę na matę. Za trzecim razem sędzia już nawet nie liczył Szpilki, tylko przerwał walkę. Artur nie mógł wstać o własnych siłach, więc trener Andrzej Liczik i pozostali członkowie sztabu odprowadzili Szpilkę do narożnika. Pięściarz miał błędny wzrok. Obok narożnika czekała na niego przerażona Kamila Wybrańczyk, partnerka. Wszystko zarejestrowały kamery.

Zobacz wideo Różański: Szpilka cwaniakował i ubliżał mi przy mojej dziewczynie. Tak się nie robi

Szpilka zmiażdżony przez RożańskiegoMiażdżące komentarze po nokaucie Szpilki. "Absolutny koniec"

 

Maciej Miszkin, czyli komentator, były pięściarz i przyjaciel Szpilki, poinformował, że Artur najprawdopodobniej nabawił się kontuzji kolana. I to już po pierwszym nokdaunie.

 

Koniec kariery Szpilki?

Dla Szpilki to już piąta porażka w karierze. I możliwe, że ostatnia, bo być może pięściarz zakończy teraz karierę. To już wiadome, że nie zrobi kariery w boksie, a Szpilkę chętnie przyjmie KSW i FAME MMA

Gala Boksu Olimpiskiego Suzuki Boxing Night II"Ja pier...! Ile on przyjął ciosów?". Masternak wygrał walkę o pas!

Za to Różańskiego czeka teraz najprawdopodobniej walka o mistrzostwo świata w nowej kategorii wagowej - bridge, czyli do 101,6 kg. Wcześniej zawodnik z Rzeszowa pokonał m.in. Alberta Sosnowskiego i Izu Ugonoha.

Więcej o: