Niewiarygodne! Szpilka zmiażdżony po dwóch minutach! To było tornado

Łukasz Różański (14-0, 13 KO). padł po pierwszym ciosie, ale później wstał i w pierwszej rundzie trzy razy posłał Artura Szpilkę (24-5, 16 KO) na deski.

W pojedynku wieczoru gali KBN 15 w Rzeszowie Artur Szpilka (24-5, 16 KO) zmierzył się w starciu o pas WBC wagi bridger z Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO). Miały być emocje, miała być zła krew. Było wszystko. Brutalny nokaut w pierwszej rundzie i Różański wygrywa tę walkę.

Zobacz wideo Różański: Szpilka cwaniakował i ubliżał mi przy mojej dziewczynie. Tak się nie robi

Od pierwszego gongu było prawdziwe tornado. Pierwszy na deskach wylądował Różański, który przyjął mocne uderzenie. Pięściarz z Rzeszowa zachwiał się, ale później wyprowadził pierwszy potężny prawy sierpowy i Szpilka zaliczył nokdaun. Chwilę później Szpilka ponownie zaliczył deski, ponownie po brutalnym sierpowym z prawej ręki. Były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej wstał, dostał jeszcze chwilkę czasu na umycie i włożenie szczęki. Kilkanaście sekund później Różański wyprowadził trzeci potężny cios, Szpilka opuścił wcześniej ręce, brodę uniósł do góry i po raz trzeci wylądował na deskach. To był koniec.

Dla Szpilki to już piąta porażka w karierze. I możliwe, że ostatnia, bo być może pięściarz zakończy teraz karierę. To już wiadome, że nie zrobi kariery w boksie, a Szpilkę chętnie przyjmie KSW i FAME MMA. 

Za to Różańskiego czeka teraz najprawdopodobniej walka o mistrzostwo świata w nowej kategorii wagowej - bridge, czyli do 101,6 kg. Wcześniej zawodnik z Rzeszowa pokonał m.in. Alberta Sosnowskiego i Izu Ugonoha.

"Ja pier...! Ile on przyjął ciosów?". Masternak wygrał walkę o pas!

 - Chciałem serdecznie podziękować Adamowi Balskiemu za walkę. Należy mu się szacunek. Ja pier...le! Ile on przyjął ciosów - powiedział Mateusz Masternak, który na gali KP 15 odniósł 44. walkę w karierze.

Wcześniej Paweł Stępień pokonał Deneba Diaza w starciu o pas IBF Inter-Continental wagi półciężkiej.

Więcej o boksie przeczytasz na portalu bokser.org

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.