Mariusz Pudzianowski stanął w obronie Roberta Lewandowskiego

Od momentu pobicia rekordu strzeleckiego przez Roberta Lewandowskiego w sieci pojawiło się mnóstwo filmików doceniających osiągnięcie Polaka. Pod jednym z takich materiałów zdarzały się jednak niekoniecznie pozytywne komentarze. Na jeden z nich odpowiedział Mariusz Pudzianowski.

Pod jednym z filmików prezentujących kompilację goli Roberta Lewandowskiego z ostatniego sezonu Bundesligi pojawiło się mnóstwo komentarzy doceniających dokonanie Polaka. Jeden z internautów uznał jednak, że "kiedyś piłka była lepsza", a obecnie "liczy się tylko to, kto strzeli więcej bramek".

Bayern Monachium ma nowego piłkarza! Bayern Monachium ma nowego piłkarza! "Sen staje się rzeczywistością"

"Pudzian" odpowiedział kibicowi

Zupełnie niespodziewanie komentarz pod filmem zamieścił również Mariusz Pudzianowski. Postanowił on odpowiedzieć na komentarz kibica. "Kiedyś ludzie byli mądrzejsi i nie narzekali, dziś potrafią tylko narzekać i szukać dziury w całym" - napisał.

Zobacz wideo Czy Robert Lewandowski czuje się spełniony?

W ostatni weekend Robert Lewandowski został nowym rekordzistą pod względem strzelonych goli w jednym sezonie Bundesligi. Kapitan reprezentacji Polski zdobył łącznie 41 bramek, wyprzedzając legendarnego Gerda Muellera o jego trafienie.

Oficjalnie! Rekordzista odchodzi z klubu ekstraklasy. Oficjalnie! Rekordzista odchodzi z klubu ekstraklasy. "Koniec ery"

Obecnie Lewandowski przygotowuje się z reprezentacją Polski do nadchodzących mistrzostw Europy. Pierwsze kontrolne spotkanie biało-czerwoni rozegrają 1 czerwca przeciwko Rosji. Pierwszy mecz na Euro Polacy rozegrają 14 czerwca. Ich rywalami będą Słowacy.

Więcej o: