Andrzej Gołota imponuje. Co za forma i przygotowanie. Fani pod wrażeniem

Andrzej Gołota po raz kolejny udowadnia, że jest w świetnej formie. Mariola Gołota opublikowała zdjęcie, na którym były pięściarz walczy ze śniegiem.

Andrzej Gołota rzadko udziela się w mediach społecznościowych, ale to wcale nie oznacza, że nie wiemy co u niego słychać. Wszystko dzięki jego małżonce Marioli, która regularnie dokumentuje i udostępnia internautom zdjęcia pokazujące ich wspólne aktywności.

Zobacz wideo Świat czeka na walkę Joshua vs Fury. "Przy takich walkach to jest zawsze wielki biznes"

Andrzej Gołota w świetnej formie. Kibice pełni podziwu

Na profilu małżonki pięściarza pojawiło się zdjęcie, na którym Gołota dzielnie odgarnia hałdy śniegu zalegające przed domem. Internauci byli zachwyceni jak dobrze wygląda ich idol, i jak sprawnie poradził sobie ze swoim zadaniem. "Parafrazując: Niepokonany w 28 odśnieżaniach, niepokonany w 2 zimowych porankach, bez ludzi takich jak on zasypana nasza Warszawka, Andrzej Gołota, Gołota, Gołota! Szacun", "Praca praca i praca nie ma odpoczynku pozdrawiam serdecznie Panią i naszego mistrza Pana Andrzeja!", "Andrzej szufluj do utraty tchu" - skomentowali fani.

Znaleźli się również tacy, którzy martwili się o zdrowie byłego pięściarza i nie przekonywał ich sprzęt, jakiego używał do odgarniania śniegu. "Kurcze, licha ta łopata na takie zaspy. Przemyślcie Państwo spalinową odśnieżarkę. Szkoda zdrowia" - napisał jeden z nich.

 

Andrzej Gołota do dzisiaj uznawany jest za najlepszego polskiego boksera wagi ciężkiej w historii. Największymi osiągnięciami 53-latka są brązowe medale na igrzyskach olimpijskich w Seulu (1988) oraz Mistrzostwach Europy w Atenach (1989). Kibice pamiętają go jednak przede wszystkim z pamiętnych walk na ringu zawodowym. Kilkukrotnie miał okazję walczyć o mistrzostwo świata różnych federacji, ale za każdym razem bez powodzenia. W 2000 roku stoczył pamiętną walkę z Mike'em Tysonem, którą przegrał. Po latach okazało się z "Żelazny Mike" był pod wpływem marihuany. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA