"Money" obnosi się swym majątkiem. Tak żyje człowiek, który zarobił ponad 800 mln dolarów

- Który samochód dzisiaj wybrać? - zastanawia się Floyd Mayweather, oprowadzając fanów po willi w Las Vegas. Słynny pięściarz opublikował na Instagramie film, w którym obnosi się swym majątkiem.

Floyd Mayweather skończył profesjonalną karierę bokserską w 2015 r. Po dwóch latach wrócił, wygrywając w Las Vegas z Conorem McGregorem i odnosząc 50 zwycięstwo na zawodowych ringach. Teraz mówi się, że obaj znów staną w do walki, a ich pojedynek wart byłby miliard dol.

Zobacz wideo Kapitalna interwencja Szczęsnego! Aż sam się śmiał [ELEVEN SPORTS]

Mayweather oprowadza fanów po swojej willi i swoim garażu. "Jaki samochód dziś wziąć?"

Mayweather - którego pseudonim to "Money" - słynie zresztą z obnoszenia się swym bogactwem i życiem w luksusie. Zdaniem mediów pięściarz w trakcie profesjonalnej kariery zarobił ponad 800 mln dol.

Tym razem Mayweather postanowił podzielić się tym, jak mieszka, ze swoimi kibicami. Za pośrednictwem Instagrama postanowił oprowadzić fanów po swojej posiadłości. Willa jest warta 10 mln dol. Pięściarz w trakcie nagrania zabiera fanów na kryty basen, do których prowadzą złote drzwi wejściowe. – Moje drzwi muszą wyglądać jak sejf bankowy – mówi były pięściarz.

 
 
 

W garażu położonej w Las Vegas willi znajduje się dziesięć samochodów o łącznej wartości 25 mln dol. W garażu znajdziemy marki takie jak Ferrari, Mercedes, Lamborghini, Porsche czy Bentley. – Który samochód dzisiaj wybrać? – zastanawia się Amerykanin.

Zanim Mayweather porozumie się co do rewanżu z McGregorem, powróci na ring już 20 lutego. W walce pokazowej zmierzy się z 25-letnim YouTuberem, Loganem Paulem.

 
Więcej o: