Raper z własną grą. Słoń tworzy strzelankę w klimatach DOOM

Na platformie Steam pojawiło się darmowe demo gry M.E.A.T II: Absolute Zero. Gra na pierwszy rzut oka nawiązuje stylistyką do Dooma, jednak nie to ją wyróżnia. Jej współtwórcą jest rozpoznawalny, polski raper posługujący się pseudonimem Słoń.

W ostatnim czasie coraz częściej scena polskiego rapu przecina się z grami komputerowymi. Przed laty swojego głosu do League of Legends udzielił Bedoes, Oki ma pojawić się w ścieżce dźwiękowej nowego Need for Speed, zaś Pezet wypuścił własną grę mobilną.

Zobacz wideo Sport.pl na EA Sports Women's Football Summit

Poznajcie M.E.A.T II: Absolute Zero

Jeśli scena polskiego rapu jest wam bliska, a "Demonologia" leciała na waszych słuchawkach bez końca, zdecydowanie warto, abyście zapoznali się z M.E.A.T II: Absolute Zero. Za grę odpowiedzialny jest wspomniany Słoń we współpracy ze studiem Studio Trippin Bears.

Gra, niczym muzyka Słonia, została osadzona w dość ciężkim i demonicznym klimacie. Jest to strzelanka, która swoim wyglądem oprawy graficznej zdecydowanie przypomina klasycznego już Dooma. Dodatkowo ma jednak zostać okraszona interesującą fabuła, która jest kontynuacja poprzedniej odsłony cyklu. Ta jednak była zupełnie innym gatunkiem.

Star Wars Jedi: Fallen OrderWiemy więcej o Star Wars Jedi: Survivor. Zapowiedź w grudniu, a premiera w przyszłym roku

Sprawdźcie grę już teraz

Do Internetu trafił nie tylko trailer, lecz także możliwość sprawdzenia gry. Jej demo - co również, trzeba przyznać, nawiązuje do starych czasów - trafiło na Steam. W komentarzach do zapowiedzi zaś można napotkać kilka opinii, które wypowiadają się o grze w pozytywny sposób.

Gra nie trafi jednak tylko na pecety, lecz także na konsole Playstation oraz Xbox. Wszyscy zainteresowani mogą wesprzeć jej powstawanie za pośrednictwem portalu Wspieram.To. Twórcy dotychczas zebrali ponad 50 tys. złotych, zaś potrzebna wskazana kwota wynosi 75 tysięcy złotych.

Call of Duty: WarzoneCall of Duty z kolejnym sukcesem. Warzone 2 sprawdziły miliony graczy

Więcej o: