Jakie gry w PS Plus? Zdecydowanie mogło być lepiej

Poznaliśmy grudniową ofertę PlayStation Plus. Ci, którzy śledzieli wcześniejsze doniesienia nie będą zaskoczeni, wszak zostały one potwierdzone.

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o przeciekach dotyczących grudniowej oferty PlayStation Plus. Dziś jednak nie ma już co spekulować, wszak poznaliśmy oficjalnie tytuły zawarte w abonamencie w tym miesiącu.

Zobacz wideo Zobacz pierwsze minuty Far Cry 6!

Gry zgodnie z oczekiwaniami

Zgodnie z doniesieniami, subskrybenci PS Plusa otrzymają trzy darmowe gry - Godfall: Challenger Edition, Mortal Shell oraz LEGO DC Super-Villains. W przypadku pierwszej produkcji gracze nie uzyskają jednak darmowego dostępu do trybu kampanii. Za ten trzeba będzie zapłacić, a w ramach PlayStation Plus będziemy mogli zagrać w trzy pozostałe tryby - Lightbringer, Dreamstones i Ascender Tower of Trials. 

Więcej treści znajdziesz też na Gazeta.pl

Najprawdopodobniej najmniej znaną grą z powyższych trzech jest Mortal Shell. To niecodzienne podejście do gatunku RPG, bowiem w produkcji wcielamy się w jednego z wielu poległych wojowników. Na portalu metacritic tytuł posiada ocenę zaledwie w wysokości 6,5, co sugeruje, że spotkał się on z mieszaną oceną wśród graczy.

Fragment gameplayu Dying Light 2. Polacy zakończyli pracę nad nowym gamingowym hitem. Gra otrzymała złoty status

Nie trzeba za to przedstawiać LEGO DC Super-Villains. Jak sam tytuł wskazuje, w przeciwieństwie do wielu gier ze świata sueprbohaterów, tym razem nie wcielamy się w herosów, a w ich znanych antagonistów. Naszym zadaniem będzie pokonanie wrogów z alternatywnej rzeczywistości. 

Sergio Aguero na swoim streamie. Sergio Aguero wraca do streamowania. Będzie oglądał swoją drużynę na mistrzostwach świata

Więcej o: