Poznaliśmy rywala pashyBicepsa na High League! To znany Youtuber i kulturysta

Nie trzeba było długo czekać na oficjalne potwierdzenie rywala Jarosława "pashyBicepa" Jarząbkowskiego w zbliżającej się gali High League 2. Został nim Michał "Owca" Owczarzak.

Od dawna mówiło się o debiucie pashyBicepsa w sportach walki. Były profesjonalny gracz CS:GO znany jest z dbania o swoją sylwetkę, a od miesięcy pojawiały się doniesienia o tym, że niedługo wystąpi on na jednej z gal MMA. Były esportowiec nie wystąpi jednak w walce w formule MMA,. Pojedynek odbędzie się w klatce, a bohaterowie będą mieć założone małe rękawice.

Zobacz wideo Marcin Gortat i Bogusław Leśnodorski zainwestowali w żyłę złota. Biznes marzeń

Owca konkurentem pashy

Jego rywalem podczas zbliżającej się wielkimi krokami gali HIGH League 2, która odbędzie się 5 marca w krakowskiej Tauron Arenie, będzie Owca. To YouTuber oraz kulturysta, członek ekipy "Warszawski Koks", dobrze znany społeczności esportowej. WK posiada bowiem dziś kanał dedykowany gamingowi, a sam Owca brał ostatnio udział w Lidze Streamerów. 

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

- To ogromny, biały Hulk. Jest strasznie agresywny - określa swojego konkurenta Jarząbkowski. Jego pojedynek z Owczarzakiem będzie walką wieczoru podczas HIGH League 2. Walka będzie dla obu jednocześnie debiutem, wszak zarówno pashaBiceps, jak i Owca nie walczyli wcześniej na tego typu profesjonalnych galach.

Acend w BerlinieAfera na mistrzostwach świata. Polscy esportowcy otrzymywali groźby

Na gali nie zabraknie innych sław ze świata influencerów

Na samym HIGH League 2 zobaczymy także innych polskich influencerów. - Podczas gali HIGH League 2 odbędzie się osiem pojedynków, w których udział wezmą najsłynniejsze polskie gwiazdy Instagrama, Facebooka, YouTube'a i TikToka. W okrągłej klatce pojawią się artyści, którzy na co dzień błyszczą przed obiektywami kamer i w blasku fleszy, a ich twórczość napędza nasze życie codzienne -  możemy przeczytać w oficjalnym ogłoszeniu. 

MAD DOG'S PACT zwycięzcą Polskiej Ligi Esportowej.Polska Liga Esportowa. Niespodzianka! MAD DOG'S PACT wygrywa jesienną edycję turnieju

Więcej o: