Vitality przerwało imponującą passę, ale to nie wystarczyło. NAVI z kolejnym trofeum

Chyba nie sposób już zaprzeczyć o erze Natus Vincere. Ukraińsko-rosyjski zespół dodał kolejne trofeum do swojej gablotki, tym razem wygrywając BLAST Fall Finals 2021.

Na początku listopada gracze Natus Vincere mogli cieszyć się z historycznego osiągnięcia, jakim było zdobycie pierwszego Majora w CS:GO w historii organizacji. W niedzielę drużyna z regionu CIS osiągnęła kolejny sukces zdobywając trofeum BLAST Fall Finals 2021. Czy można już mówić o erze NAVI?

Zobacz wideo Marcin Gortat i Bogusław Leśnodorski zainwestowali w żyłę złota. Biznes marzeń

NAVI z kolejnym popisem dominującej formy

Niewątpliwie powoli możemy zaczynać tak robić. Na Oleksandra "s1mple'a" Kostylieva i spółkę nie było mocnych na finałach BLASTA w Kopenhadze. NAVI w trakcie całego turnieju nie przegrało ani jednego meczu, oddając tylko dwie mapy. Co ciekawe, jedną z nich był Nuke w finale przeciwko Teamowi Vitality. Francuska formacja może i nie zwyciężyła, ale może pochwalić się przerwaniem passy 20 wygranych NAVI na tej mapie.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Samym najlepszym graczem turnieju został rzecz jasna s1mple. Miał on najlepszy rating (1,39) i największy współczynnik eliminacji na rundę (0,93). Ukrainiec przez wielu nazywany jest najlepszym zawodnikiem na świecie i swoją niesamowitą formą na finałach BLASTA daje kolejne świadectwo tego, że nie ma dzisiaj lepszego od niego.

Najbardziej pokrzywdzona drużyna w FIFA 22. Producenci nie docenili umiejętności piłkarzyNajbardziej pokrzywdzona drużyna w FIFA 22. Producenci nie docenili umiejętności piłkarzy

S1mple i spółka sięgną po jeszcze jedno trofeum przed końcem roku?

To jednak nie koniec rywalizacji spod szyldu BLASTA w tym roku. Za dwa tygodnie, 14 grudnia, rozpocznie się BLAST World Final. Wydarzenie to posłuży jako wielki finał roku w wykonaniu popularnego organizatora. Na nim poza NAVI zobaczymy m.in. Gambit Esports, G2 Esports czy Team Liquid. 

Kuba 'Markoś' Markowski po 6 miesiącach pożegnał się z Wisłą All in! Games Kraków.Zmiany w Wiśle Kraków. Markoś opuszcza dywizję CS:GO

Więcej o: