Rewolucja w FIFA 22! Jest nowy polski komentator. Szpakowski odchodzi!

Tomasz Smokowski został nowym komentatorem w grze FIFA 22. Współwłaściciel Kanału Sportowego i komentator Ligue 1 w Canal+ stworzy duet z Jackiem Laskowskim, którego w grze możemy usłyszeć już od dłuższego czasu.

- Właśnie spełnia się moje odwieczne marzenie. Zostałem komentatorem FIFA 22 - powiedział w promocyjnym wideo Tomasz Smokowski.

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

Zmiana komentatorów w FIFA 22

Tomasz Smokowski jest zdobywcą czterech Piłkarskich Oscarów za najlepszego komentatora sportowego. Związany w przeszłości ze stacjami CANAL+ i Polsat Sport, obecnie tworzy Kanał Sportowy. W swoim portfolio komentatorskim ma rozgrywki na najwyższym poziomie, w tym najważniejsze mecze Ligii Mistrzów czy Mistrzostw Europy i Świata. W ostatnim czasie dołączył również do grona eksperckiego komentującego mecze Euro 2020 w Telewizji Polskiej.

 

Nowa minigra w Volcie - siatkonoga.Nowe minigry w FIFA 22. Graliście kiedyś w siatkonogę? [WIDEO]

Pierwotnie oficjalnymi polskimi komentatorami byli Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz. Potem ten drugi został zastąpiony Jackiem Laskowskim. Teraz kolejny legendarny komentator został zastąpiony Tomaszem Smokowskim. - Razem z ogłoszeniem nowego komentatora, po ponad 15 latach współpracy EA SPORTS dziękuje za współpracę Dariuszowi Szpakowskiemu. Legendarny komentator zasłynął wśród graczy oraz twórców gry jako wzór profesjonalizmu, zaangażowania i prawdziwej pasji do piłki nożnej - możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie.

Gra FIFA 22 będzie dostępna od 1 października na PlayStation™5 , Xbox Series X|S, komputery stacjonarne na platformach Origin™ i Steam, Stadia oraz na PlayStation™ 4 i Xbox One. Więcej informacji dostępne jest na stronie FIFA 22.

Olivier Giroud wraz z innymi graczami AC Milanu odgadywał statystyki kart w nowej FIFIE.Znany piłkarz krytykuje nową FIFĘ. "Mój syn jest szybszy"

Więcej o: