Najlepsza karta Roberta Lewandowskiego w historii FIFA! Dostał najwyższą możliwą ocenę ogólną

Electronic Arts umieściło w grze FIFA 20 karty drużyny "Team Of The Season So Far" z Bundesligi. Najwyżej ocenioną kartę z zawartych w zespole dostał Robert Lewandowski. To także najlepsza wersja Polaka w historii gier serii FIFA.

Karty "Team Of The Season So Far" są podsumowaniem dotychczasowego dorobku danego zawodnika w obecnym sezonie. EA Sports zdecydowało się na umieszczenie ich w FIFA 20 pomimo wstrzymania sezonu w największych europejskich ligach. W poprzednich edycjach gry karty ukazywały się zazwyczaj tuż przed zakończeniem sezonu. 

Zobacz wideo Top 3 gole Roberta Lewandowskiego w Bundeslidze. Sezon 2019/20 [ELEVEN SPORTS]

Najlepsza karta Roberta Lewandowskiego w historii serii FIFA 

W piątek EA sięgnęło po drużynę sezonu z Bundesligi. Najlepszą z kart, które znalazły się w zespole, otrzymał Robert Lewandowski. Nowa wersja Polaka w grze jest oceniona na aż 99 i warta około 3 miliony monet. Napastnik Bayernu dostał tym samym swoją najlepszą kartę w historii gry. Jego tempo oceniono na 94, strzały na 99, podania na 95, drybling na 97, fizyczność na 97 i obronę na 50. 

Lepszy od Wernera i Haalanda. Tylko czterech zawodników było tak wysoko ocenionych 

Poza Lewandowskim w tej edycji gry karty z oceną ogólną notowaną na 99 dostawali także Kevin De Bruyne, Cristiano Ronaldo, Lionel Messi i Virgil Van Dijk. Mają ją także specjalne wersje "Historii Ikon" Diego Maradony oraz Pele.

W drużynie "TOTSSF" Bundesligi poza Lewandowskim znaleźli się także notowani odpowiednio na 97 i 95 Timo Werner, a także Erling Braut Haaland. Nie brakuje też innych graczy Bayernu - Joshuy Kimmicha (96), Thomasa Muellera (95), Serge'a Gnabry'ego (93) czy Alphonso Daviesa (92). 

Przeczytaj także: