Zieliński nagle poprosił o zmianę. Niepokojące wieści. Jest pierwsza diagnoza

Niepokojące wieści w sprawie Piotra Zielińskiego. Polski pomocnik opuścił boisko w meczu Napoli - Empoli już w 22. minucie gry z powodu problemów z oddychaniem. Tuż po tym Polak udał się do szatni. Jego drużyna niespodziewanie przegrała z Empoli 0:1.

W niedzielnym meczu u siebie z Empoli Piotr Zieliński tradycyjnie wyszedł w podstawowym składzie Napoli. Nikt jednak nie spodziewał się, że jego występ potrwa aż tak krótko.

Zobacz wideo Maradona, Hamsik, a kiedyś Zieliński? "Może stać się symbolem Napoli" [REPORTAŻ]

Zieliński poprosił o zmianę. Miał problemy z oddychaniem

Niedługo po 20 minutach gry 27-letni polski pomocnik nagle udał się do ławki rezerwowych, prosząc sztab szkoleniowy o zmianę, a następnie poszedł do szatni. Wyglądało na to, jakby Zieliński miał problemy z oddychaniem. 

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

W miejsce Piotra Zielińskiego na boisku pojawił się wracający po kontuzji Lorenzo Insigne. Na razie nie wiadomo, co dokładnie dolega Polakowi. Według pierwszych nieoficjalnych informacji Zieliński narzekał na ostry ból gardła oraz kaszel, które utrudniały mu oddychanie.

Mecz w Neapolu zakończył się niespodziewaną porażką Napoli, które przegrało z beniaminkiem 0:1 po golu Patricka Cutrone w 71. minucie gry. 79 minut w barwach gości rozegrał Szymon Żurkowski, który opuścił boisko z grymasem bólu przez drobny uraz kolana. Po tej porażce Napoli spadło już na czwarte miejsce w tabeli Serie A. 

"Sport.pl Live" - Nowy program Sport.pl startuje już w poniedziałek!

W poniedziałek 13 grudnia o godz. 20 zadebiutuje nowy program wideo premium – "Sport.pl Live". Będzie go można oglądać co tydzień na stronach głównych Gazeta.pl i Sport.pl, a także na platformie YouTube i Twitchu Sport.pl. W pierwszym odcinku głównym tematem będzie forma polskich skoczków narciarskich i rewolucyjna zmiana w sprzęcie, z której korzystają już nasi rywale. Naszym gościem będzie m.in. Apoloniusz Tajner (prezes PZN). Więcej informacji dostępne tutaj:

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA