Agent Arkadiusza Milika spotkał się z Napoli. Zapadła decyzja

Jak informuje "Corriere dello Sport" agent Arkadiusza Milika, Dawid Pantak rozmawiał w Neapolu z trenerem Napoli Gennaro Gattuso, a także dyrektorem sportowym, Cristiano Giuntolim. Polak wciąż jest zdecydowany na odejście z klubu.

Według "Corriere dello Sport" polski napastnik nadal bardzo chce zmienić swoje otoczenie i chciałby odejść z Napoli. Szanse na to, by przedłużył umowę z klubem są bardzo niewielkie, a kontrakt obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. Jego odejście wydaje się jednak przesądzone. 

Zobacz wideo "Boję się, że Arkadiusz Milik nie trafi do Juventusu". Jeden gwarant transferu Polaka [SEKCJA PIŁKARSKA #52]

Agent Milika rozmawiał z Gattuso i dyrektorem sportowym Napoli. Odejście prawie przesądzone

Polak mógłby zatem przejść z Napoli do nowego klubu za darmo już za rok. Władze drużyny z Neapolu chcą go sprzedać w ciągu dwóch najbliższych okienek transferowych, żeby tego uniknąć, albo przedłużyć umowę, ale od dłuższego czasu nie wydaje się to już realnym rozwiązaniem. Gattuso podobno miał już znaleźć jego następcę.

Bernardeschi następcą Milka w Napoli?

- Arkadiusz Milik na pewno latem zmieni klub - pisał w piątek dziennik "La Repubblica", informując, że szansą na jego transfer do Juventusu jest życzenie szkoleniowca Napoli o sprowadzeniu Federico Bernardeschiego.

W 25 meczach tego sezonu Milik strzelił 13 goli (10 w Serie A i trzy w Lidze Mistrzów). Napoli obecnie zajmuje 6. miejsce w Serie A, premiowane awansem do Ligi Europy. Po 27 kolejkach ma 42 punkty. Do 4. Atalanty (to miejsce dające grę w Lidze Mistrzów) traci już 12 pkt.

Przeczytaj także:

Więcej o: