Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"Bild" o transferze Roberta Lewandowskiego. Dwa kierunki możliwe, ale nie PSG

"Bild" dementuje doniesienia o tym, że Robert Lewandowski miałby po sezonie trafić do Paris-Saint Germain. Według niemieckiego dziennika Polak nigdy nie był zainteresowany grą we Francji, ale wskazuje na dwa inne kierunki.

Choć władze Bayernu Monachium deklarują, że Robert Lewandowski pozostanie w Bayernie Monachium, to w mediach regularnie pojawiają się pogłoski o tym, że Polak opuści Bawarię. W sobotę na okładce "L'Equipe" mogliśmy przeczytać o zainteresowaniu ze strony Paris-Saint Germain, które może stracić Kylian Mbappe na rzecz Realu Madryt. Pogłoski o przejściu Polaka szybko zostały zdementowane przez niemieckie media.

Zobacz wideo Jak to nie wpadło?! Robert Lewandowski mógł już pobić rekord Muellera [ELEVEN SPORTS]

Robert Lewandowski w PSG? Niemieckie media dementują. "Nigdy nie był zainteresowany grą we Francji" 

"Bild" twierdzi, że gra transfer do PSG to abstrakcyjny scenariusz, gdyż Francja nie jest dla niego atrakcyjnym kierunkiem. "Z naszych informacji wynika, że dla Lewandowskiego w tej chwili nie ma mowy o PSG. Kiedyś jego wymarzonym celem był Real Madryt. Nawet dzisiaj przejście do La Liga lub Premier League byłoby dla niego możliwe - ale nie do Francji" – czytamy w dzienniku. 

Robert Lewandowski po wyrównaniu rekordu Gerda MuelleraNajbardziej tajemnicza część pracy Roberta Lewandowskiego. "Bierze się z niej 70 proc. goli"

Przyszłość Lewandowskiego wciąż nie jest pewna. Według "Bilda" ostateczna decyzja zapadnie po zakończeniu sezonu, kiedy to dojdzie do spotkania władz Bayernu z Pinim Zahavim, które reprezentuje Polaka. 

PSG to kolejny klub, który dołączył do listy zespołów, z którymi łączony jest Polak. W ostatnich dniach najczęściej pojawiały się plotki, według których Lewandowski miałby trafić do któregoś z angielskich klubów, w tym Chelsea oraz Manchesterze City. Kontrastuje to jednak ze słowami Rummenigge, który zadeklarował, że Lewandowski zostanie w Bayernie. – Kto sprzedaje zawodnika, który zdobywa 60 bramek w ciągu roku? [...] Robert cały czas ma ważną dwuletnią umowę i jej wypełnienie nie podlega dyskusji – powiedział w rozmowie z dziennikiem "Bild". 

Robert Lewandowski celebruje rekord, przebiegając przez ustawiony przez kolegów szpaler"Cześć Robert, maszyno". Lewandowski dostał niesamowitą wiadomość