Były piłkarz Liverpoolu miał wypadek samochodowy wraz z córką

Jak poinformował portal "Dagbladet" były piłkarz Liverpoolu, John Arne Riise miał we wtorek groźny wypadek samochodowy. Gdy odwoził do domu swoją córkę próbował ominąć przeszkodę na drodze i uderzył w barierę. Razem przebywają w szpitalu pod kontrolą lekarzy, którzy mają ich wypuścić do domu w następnych dniach.

Riise wracał z córką do domu z Tonsbergu. W środku nocy podczas drogi do Alesund natrafił na przeszkodę i próbując ją ominąć, uderzył samochodem w barierę. Były piłkarz wraz z córką zostali przetransportowani do szpitala. 

Były piłkarz Liverpoolu i jego córka mieli wypadek samochodowy

Życiu Riise, ani jego 19-letniej córki nie zagraża już jednak niebezpieczeństwo i w najbliższych dniach mają opuścić szpital. Jak informuje portal "Dagbladet", gdy opuszczali miejsce wypadku byli przytomni, a teraz są jedynie na obserwacji. Policja potwierdziła, że nie ma podejrzeń okoliczności popełnienia przestępstwa przez osoby trzecie. Będą jedynie ustalać szczegóły zdarzenia, gdy Riise wróci do domu. 

John Arne Riise zakończył karierę w styczniu 2018 roku. W Liverpoolu grał w latach 2001-2008, wygrywając z klubem m.in. Ligę Mistrzów po pamiętnym finale w Stambule w 2005 roku. 

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: