Legia przegrała, ale kibice świętowali. Niecodzienne sceny na stadionie

Legia Warszawa przegrała 13 mecz w sezonie. Tym razem na własnym boisku została rozbita przez drużynę Radomiaka Radom. Kibice mistrza Polski już od dawna mają dość tej sytuacji i na meczu z Radomiakiem po raz kolejny dali wyraz swojej złości.

Jeśli ktoś sądził, że wygrana 4:0 z Zagłębiem Lubin była przełomem w grze Legii, to w niedzielę musiał pozbyć się złudzeń. Mistrzowie Polski polegli w starciu z Radomiakiem. Do przerwy Legia przegrywała 0:1 po samobójczym golu Wieteski. Wściekły po tej sytuacji był Artur Boruc, który rzucił piłką w kolegę z zespołu.

W drugiej połowie Legia nie odrobiła strat. Wręcz przeciwnie, straciła kolejne dwie bramki i doznała następnej w tym sezonie upokarzającej porażki. Warszawska drużyna spędzi zimę na miejscu spadkowym.

Kibice Legii już dawno stracili cierpliwość

Kibice Legii mają już dość niekończącego się kryzysu. Na meczu z Radomiakiem po raz kolejny dali znać, co sądzą o postawie piłkarzy i przede wszystkim o właścicielu klubu, Dariuszu Mioduskim. Fani skandowali wulgarne hasła, takie jak "Hej Mioduski co zrobiłeś naszą Legię spie……eś". Oberwało się również dyrektorowi sportowemu klubu, Radosławowi Kucharskiemu. "Nadeszła pora, wy….ć już dyrektora" – krzyczeli kibice. Oczywiście nie oszczędzono także piłkarzy. "Każdy się wstydzi, gdy na boisku was widzi" niosło się po stadionie.

Więcej treści sportowych znajdziesz również na Gazeta.pl!

Po meczu kibice Legii świętowali, ale razem z piłkarzami Radomiaka. Fanów obu klubów łączy kibicowska zgoda, więc po spotkaniu piłkarze Radomiaka podeszli pod "Żyletę" i razem z fanami Legii świętowali okazałe zwycięstwo.

Dla Radomiaka był to 11. mecz z rzędu bez porażki. Dla Legii - 13. porażka w sezonie. W ekstraklasie nikt nie ma ich więcej. Nawet ostatni w tabeli Bruk-Bet, który ma trzy punkty mniej od przedostatniej Legii, ale przegrał tylko 10 spotkań, dwa wygrał i sześć zremisował.