Jagiellonia zwolniła trenera? "Będzie oficjalny komunikat w tej sprawie"

Prezes Cezary Kulesza oficjalnie nam tego nie potwierdził, ale też nie zaprzeczył, że Iwajło Petew przestał był trenerem Jagiellonii Białystok. A z naszych informacji wynika, że przestał.

- Będzie oficjalny komunikat w tej sprawie - powiedział nam w czwartek wieczorem Cezary Kulesza, prezes Jagiellonii, którego zapytaliśmy o to, czy Iwajło Petew nadal jest trenerem białostockiego klubu. Z naszych informacji wynika, że już nie jest. O tym, że Bułgar rozstał się z Jagiellonią, w czwartek jako pierwszy informował Piotr Wołosik, dziennikarz "Przeglądu Sportowego".

Zobacz wideo Lech Poznań będzie miał nowego sponsora. Prezes zdradził, kiedy będzie zaprezentowany

Polak kolejnym trenerem Jagiellonii?

Petew był trenerem Jagiellonii od 30 grudnia, kiedy na stanowisku zastąpił zwolnionego kilka tygodni wcześniej Ireneusza Mamrota. Bułgar prowadził zespół w 17 ligowych spotkaniach, z czego zaliczył sześć wygranych, pięć remisów i sześć porażek. Sezon zakończył na ósmym, czyli ostatnim miejscu w grupie mistrzowskiej. Spekuluje się, że kolejnym trenerem Jagiellonii ma być Polak. "PS" informuje, że najbliższej posady jest Bogdan Zając, były asystent Adama Nawałki.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .Więcej o: