Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Pół roku temu był na wylocie, ale teraz podpisał nowy kontrakt z Legią Warszawa

Luis Rocha zostanie na dłużej w Legii Warszawa. Nowa umowa będzie obowiązywała do 30 czerwca 2021 roku i zawiera opcję przedłużenia o rok - czytamy na oficjalnej stronie mistrza Polski.

Jeszcze pół roku temu Luis Rocha był na wylocie z Legii, ale jednak Portugalczyk zostanie w Warszawie na dłużej. Rocha przegrał rywalizację z Michałem Karbowinikiem, ale Polak niemal na pewno latem odejdzie, więc doświadczenie 27-letniego Portugalczyka powinno się przydać Legii. W minionym sezonie były gracz Panetolikosu wystąpił zaledwie 13 razy w lidze. Na koncie ma też sześć meczów w eliminacjach do Ligi Europy, oraz dwa spotkania w Pucharze Polski. Spędził na boisku łącznie 1476 minut. 

Zobacz wideo Lech zarobi miliony na transferach? "Jest duże zainteresowanie naszymi piłkarzami" [SEKCJA PIŁKARSKA #57]

Nowy kontrakt bocznego obrońcy obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku i zawiera opcję przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Do stołecznego klubu Rocha przeszedł z greckiego Panetolikósu GFS. Wcześniej, przez osiem lat reprezentował barwy Vitórii SC Guimaraes.

Nie jest jednak powiedziane, że Rocha nie zostanie latem sprzedany, bo do Warszawy najprawdopodobniej zawita Filip Mladenović, który w drużynie Aleksandara Vukovicia będzie zapewne wyżej w hierarchii.