Wzruszający wpis Jakuba Błaszczykowskiego. To jego wielki dzień

Wisła Kraków poinformowała w poniedziałek, że Dawid Błaszczykowski został nowym prezesem klubu. Poniedziałkowe zmiany skomentował Jakub Błaszczykowski, który został nowym współwłaścicielem "Białej Gwiazdy".

31 marca tego roku Wisła Kraków SA porozumiała się z Towarzystwem Sportowym Wisła Kraków w sprawie nazwy oraz herbu. Tym samym zakończył się kilkunastomiesięczny proces przejmowania klubu. Nowymi właścicielami klubu zostali Tomasz Jażdżyński, Jarosław Królewski i Jakub Błaszczykowski.

Zobacz wideo

Zmiany właścicielskie przyniosą ze sobą szereg innych. Pierwszą z nich będzie m.in. zmiana na stanowisku prezesa, gdzie Piotra Obidzińskiego zastąpi Dawid Błaszczykowski, brat Jakuba, o czym klub poinformował w poniedziałek. Jak poinformowano w komunikacie, Obidziński pozostanie w klubie na czas niezbędny do płynnego przekazania zadań.

Jakub Błaszczykowski: Dzięki wam wszystko jest możliwe!

Zmiany w klubie skomentował Jakub Błaszczykowski. - To bardzo ważny dla mnie dzień. Zostałem współwłaścicielem Wisły Kraków wraz z Jarosławem Królewskim i Tomaszem Jażdżyńskim. Przeszliśmy wspólnie bardzo trudne chwile, ale wiem, że z takimi Kibicami i takim wsparciem możemy wiele dobrego zdziałać. Dzięki Wam jest wszystko możliwe, a #WisłaNigdyNieZginie! - napisał Błaszczykowski na Facebooku. - Bracie od zawsze byłeś dla mnie wsparciem. Mogłem na Ciebie liczyć na każdym etapie życia! Przed nami kolejne wspólne wyzwanie! Dziękuję! - dodał.

Przeczytaj także:

Więcej o: