Bilety na mecz Polska - Chile. Wiemy, kiedy rusza sprzedaż

W zwiazku ze zmianą miejsca rozegrania meczu towarzyskiego Polska - Chile PZPN musiał uruchomić nową sprzedaż biletów. Poznaliśmy szczegóły.

Ze względu na usterkę budowlaną PGE Narodowego stadion został wyłączony z użytku na czas nieokreślony. Z tego powodu odwołano wszelkie wydarzenia sportowe, kulturalne oraz kongresy, które miały odbyć się w najbliższych tygodniach, w tym mecz towarzyski Polska - Chile. PZPN znalazł arenę zastępczą. Spotkanie odbędzie się na stadionie Legii. Dlatego też uruchomi nową sprzedaż biletów, która ruszy niedługo przed meczem.

Zobacz wideo Tak będzie wyglądać skład Polski na Meksyk?

Nowe bilety na mecz Polski

Polski Związek poinformował, że we wtorek 15 listopada wystartuje sprzedaż biletów na sparing polskiej kadry przed mundialem, który odbędzie się dzień później. Serwis biletowy zostanie uruchomiony w godzinach porannych.

Bilety nabywać można w trzech podstawowych kategoriach cenowych. Najtańsze bilety będą za 120 zł, a za najdroższe zapłacimy dwa razy więcej, czyli 240zł.

Piotr Zieliński z golemMaestro Piotr Zieliński. Kapitalny gol. Polak rządzi w Serie A [WIDEO]

"Termin startu powiązany jest z potrzebą przystosowania systemu sprzedaży do nowego obiektu, na którym zostanie rozegrane spotkanie" - argumentuje związek.

Co z biletami na Narodowy?

Kibice, którzy kupili bilety na mecz na PGE Narodowym, dostaną zwrot pieniędzy, a ich wejściówki tracą ważność. PZPN deklaruje, że pieniądze zostaną zwrócone najpóźniej do 15 grudnia tego roku. Nabywcy otrzymają zwrot poniesionych kosztów zakupu biletów wraz z kosztem wysyłki kurierskiej.

LTrening pilkarskiej reprezentacji Polski w Warszawie przed meczem z HolandiaWłosi piszą o MŚ w Katarze. "Liczymy na finał Polska - Serbia"

Jedyny sprawdzian przed mundialem

Starcie z Chilijczykami będzie jedynym oficjalnym meczem Polski tuż przed wylotem do Kataru na mistrzostwa świata. "Biało-Czerwoni" zagrają w grupie C z Meksykiem (mecz 22.11.), Arabią Saudyjską (26.11.) i Argentyną (30.11). Z kolei Chile nie zakwalifikowało się na mundial, choć do końca liczyło na możliwość udziału po ujawnieniu fałszywego obywatelstwa gracza Ekwadoru Byrona Castillo. Jednak FIFA oraz Trybunał Arbitrażowy nie wykluczyły Ekwadorczyków z turnieju.

Mecz Polska - Chile w środę 16 listopada na stadionie Legii o godzinie 18:00.

Więcej o: