Lewandowski założył prawdziwe cacko na Galę Mistrzów Sportu. Jego cena zwala z nóg

Od dłuższego czasu Robert Lewandowski daje się poznać jako wielki fan luksusowych zegarków. Przykładem był gadżet, który miał na sobie podczas 87. Gali Mistrzów Sportu. Jego cena może zwalić z nóg.

Po raz trzeci w swojej karierze Robert Lewandowski został laureatem Plebiscytu "Przeglądu Sportowego". Gwiazdor Bayernu Monachium z dużą przewagą wyprzedził młociarkę Anitę Włodarczyk i żużlowca Bartosza Zmarzlika. Wcześniej 33-latek triumfował w latach 2015 i 2020.

Zobacz wideo Lewandowski obiecał wesprzeć mistrza olimpijskiego: Pojedziemy na bogato

Akhmed Edelbiev naśladuje Marcina Najmana w walce na rosyjskiej gali Hype Fighting Championship.Hit! W Rosji powtórzyli "wyczyn" Marcina Najmana. Kuriozalna walka [WIDEO]

Kolejny luksusowy zegarek Lewandowskiego

W ostatnich tygodniach kapitan reprezentacji Polski brał udział w kilku uroczystych galach, na których zazwyczaj odbierał nagrody za znakomite dokonania w 2021 roku. Przy okazji każdej uroczystości Lewandowski zachwycał stylizacją, które uzupełniały różne modele zegarków.

Jedną z najbardziej luksusowych marek jest Patek Philippe, której zegarek Lewandowski miał podczas gali w Dubaju. Na nadgarstku miał wówczas Aquanaut Chronograph 5968 wykonany z 18-karatowego złota o wartości ponad 900 tysięcy złotych.

Robert LewandowskiLewandowski zdeklasował rywali. Znamy szczegóły 87. Plebiscytu "PS"

Podczas gali w Double Tree by Hilton 33-latek miał model Patek Philippe Nautiuls 5726/1A-014 o zawrotnej wartości 700 tysięcy złotych. Nie da się więc ukryć, że Lewandowski jest fanem luksusowych i drogich gadżetów.

Więcej o: