Lokomotiw Moskwa zakpił z Krychowiaka. Fani oburzeni: przeproś Krychę

W piątej kolejce rosyjskiej ligi Lokomotiw Moskwa pokonał na własnym stadionie 2:1 FK Krasnodar. W barwach gości rolę kapitana pełni Grzegorz Krychowiak, do niedawna piłkarz stołecznego zespołu. Moskiewski klub przy okazji tego spotkania postanowił zakpić z Polaka w mediach społecznościowych.

Latem z klubem ze stolicy Rosji pożegnało się aż 11 zawodników. Wśród nich był Grzegorz Krychowiak, który za kwotę czterech milionów euro przeniósł się do FK Krasnodar. Już w piątej kolejce tamtejszej ligi reprezentant Polski miał okazję zmierzyć się ze swoimi byłymi kolegami z zespołu.

Zobacz wideo Kibu: Krychowiak to ważny piłkarz dla Polski, ale potrzebujecie w środku pola Modera i Klicha

Grzegorz Krychowiak obiektem drwin ze strony admina profilu na Twitterze

Po 33. minutach Lokomotiw Moskwa prowadził już 2:0 po tym, jak dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Fiodor Smołow. Goście byli w stanie odpowiedzieć tylko jednym trafieniem - w 71. minucie rozmiary porażki zmniejszył Jhon Cordoba.

Niesamowity Robert Lewandowski. Polak z kolejnym wybitnym osiągnięciemJeszcze jeden rekord Lewandowskiego. Takiego "kata" w całej historii jeszcze nie mieli

Porażka w starciu ze swoim byłym klubem sprawiła, że pod adresem Grzegorza Krychowiaka zaczęło napływać sporo uszczypliwości. Co ciekawe, ich autorem nie byli kibice, a administrator oficjalnego konta Lokomotiwu na Twitterze. Admin wrzucił kilka zdjęć, na których widać Polaka z niezadowoloną miną, leżącego na ziemi czy przegrywającego pojedynek. Pojawił się również komentarz "wybieraj właściwe barwy".

Kibice w większości skrytykowali post

W odpowiedzi na ten wpis internauci w większości byli oburzeni takim zachowaniem administratora profilu. "Ktoś tu nad tym panuje czy nie? Wbrew swojej woli został sprzedany, a ty się z niego śmiejesz. Usuń to, przeproś Krychę i nie ośmieszaj się już więcej" - napisał jeden z internautów.

"Wstydliwy post, absolutnie nieadekwatny ze strony konta klubowego. Krychowiak był najlepszy przez te trzy lata i nie chciał nigdzie odchodzić. Jeden z najlepszych graczy w historii Lokomotiwu" - dodał inny z komentujących.

Pojawiły się jednak posty broniące autora postów. "Nie widzę w poście niczego niewłaściwego, zwykły żart i nawiązanie do przedmeczowego wideo. Krychę szanuję za grę dla Loko, ale zrobili z niego niemalże legendę klubu, a w rzeczywistości nawet nie podszedł po meczu do kibiców, żeby im podziękować" - stwierdził jeden z kibiców.

Edin SaranovićZmarł były napastnik Pogoni Szczecin. Miał 45 lat

Po pięciu kolejkach rosyjskiej ligi Krasnodar z dorobkiem sześciu punktów zajmuje dziewiąte miejsce. Lokomotiw uzbierał jak dotąd 11 punktów i plasuje się na trzeciej lokacie.

Więcej o: