Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kuriozalna interwencja na Ukrainie. Obrońca wcielił się w bramkarza [WIDEO]

Obrońca w roli bramkarza? Takie sytuacje zdarzają się zazwyczaj wtedy, gdy w zespole nie ma już dostępnych golkiperów, a trener wykorzystał wszystkie zmiany. Zawodnik Obołonii Kijów postanowił jednak wydrzeć się z tego schematu i dopuścić się wyjątkowo niecodziennego zachowania.

20 lipca Szachtar Donieck mierzył się w spotkaniu towarzyskim z występującą na drugim poziomie rozgrywkowym drużyną Obołoń Kijów. Faworyzowani gospodarze nie mieli żadnych problemów z odniesieniem zwycięstwa. Choć sparingi zazwyczaj nie odbijają się szerokim echem, zachowanie zawodnika zespołu ze stolicy Ukrainy zadziwiło wiele osób.

Zobacz wideo "Podolski to jest już trochę taki miś z Krupówek. Ale to jest piękna historia"

Kibice Lecha Poznań w reżimi sanitarnymKibice Lecha Poznań zapowiadają bojkot! "W całej Polsce się z nas śmieją"

Niecodzienna interwencja obrońcy

W 38. minucie Szachtar po raz kolejny znalazł się pod bramką rywala i stworzył groźną sytuację. Piłkę do siatki próbował skierować izraelski skrzydłowy Manor Solomon. Bramkarz Obołonii zdołał odbić futbolówkę, jednak mimo to leciała one w stronę pustej bramki.

Tuż przed linią bramkową znalazł się jeden z obrońców zespołu z Kijowa i dopuścił się rozpaczliwej interwencji, odbijając piłkę ręką i zapobiegając jej wpadnięciu do siatki. Po chwili jednak Lassina Traore z najbliższej odległości wbił ją do bramki.

Peter Hyballa reaguje na oskarżenia na temat jego pracy. 'Dla mnie to język futbolu'"Masz większe piersi niż twoja żona". Peter Hyballa odpowiada na oskarżenia

Zachowanie obrońcy Obołonii nie przeszło niezauważone przez arbitra tego spotkania. Bramka dla Szachtara została uznana, a zawodnik, który wcielił się w bramkarza został ukarany żółtą kartką. Ostatecznie klub z Doniecka zwyciężył 5:0 po bramkach Pedrinho, Manora Solomona, Maycona, właśnie Lassiny Traore i Artema Bondarenko.