Marcin Najman zdradził szczegóły kolejnej gali! Wystąpią znane nazwiska

Marcin Najman opublikował zdjęcie z kolejnymi uczestnikami najbliższej gali MMA-VIP. Znany "El Testosteron" zapowiedział, że wydarzenie, które odbędzie się 13 lutego 2021 roku będzie jego ostatnim w karierze.

Po ostatniej dyskwalifikacji na gali Fame MMA 8 Marcin Najman zapowiedział kolejną "ostatnią" walkę. Kilka dni temu "El Testosteron" poinformował również, że na gali MMA-VIP w 2021 roku pojawią się mistrzowie sportów walki. W środę 41-latek poinformował, że na gali walczyć będą Ewa Piątkowska, Przemysław Opalach oraz Marcin Rekowski.

Zobacz wideo Świat czeka na walkę Joshua vs Fury. "Przy takich walkach to jest zawsze wielki biznes"

Marcin Najman na jednym wydarzeniu z mistrzami boksu

Wspomniana trójka zawodników ma na swoim koncie różne tytuły bokserskie. Ewa Piątkowska jest najbardziej utytułowana polską bokserką w historii. Zdobyła m.in. tytuły mistrzyni Europy oraz mistrzyni świata WBC. Przemysław Opalach w 2013 roku zdobył pas IBF International oraz Mistrzostwo Świata wagi super średniej, federacji WBF. Natomiast Marcin Rekowski jest byłym trzykrotnym amatorskim mistrzem Polski w kategorii superciężkiej.

Marcin Najman także stoczy swoją walkę na najbliższej gali MMA-VIP. "El Testosteron" zmierzy się z Szymonem "Taxi Złotówa" Wrześniem, który w swojej karierze stoczył dwie walki. Pierwsza odbyła się w marcu 2019 roku na gali Fame MMA 3 (wygrana z Piotrem Witczakiem). Druga natomiast we wrześniu tego samego roku w ramach FSC 3: Agoga Show (przegrana z Kamilem Kałduńskim).

Walka Marcin Najman - Kasjusz 'Don Kasjo' Życiński na Fame MMA 8Oficjalnie! Poznaliśmy rywala i datę kolejnej pożegnalnej walki Marcina Najmana

Gala MMA-VIP ma odbyć się 13 lutego 2021 roku. Według medialnych doniesień w trakcie wydarzenia zaplanowano od sześciu do siedmiu walk. Wciąż nieznani są przeciwnicy wyżej wymienionych zawodników. Transmisję gali będzie można oglądać za pośrednictwem platformy PPV.