Anna i Robert Lewandowscy przekazali ogromną kwotę na Centrum Zdrowia Dziecka. Para otworzyła klinikę rehabilitacji

W sieci pojawiła się informacja, że Anna Lewandowska i Robert Lewandowski przekazali 500 tysięcy złotych na wyremontowanie kliniki rehabilitacyjnej w Centrum Zdrowia Dziecka. Para wzięła udział w uroczystym otwarciu.

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Anna i Robert Lewandowscy przekazali 500 tysięcy złotych na chore dzieci 

Anna i Robert Lewandowscy nie chcieli prezentów, a pieniądze. Wszystko przekazali na Centrum Zdrowia Dziecka

Jakiś czas temu Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie opublikowała post na Facebooku, w którym poinformowało, że Anna i Robert Lewandowscy przekazali 500 tysięcy złotych na remont kliniki rehabilitacji. To nie pierwszy raz, kiedy para wspiera chore dzieci. Choć sami nie chwalili się tym w social mediach to i tak w sieci pojawiły się komentarze, że Lewandowscy mają naprawdę ogromne serce. 

W poniedziałek 3 września odbyło się oficjalne przecięcie wstęgi otwierające wyremontowaną klinikę. Robert Lewandowski z uśmiechem na twarzy rozdawał autografy dzieciom, a Ania rozmawiała z rodzicami. 

Dziękujemy Anna Lewandowska i Robert Lewandowski za nieustające od kilku lat wsparcie, zarówno w postaci odwiedzin i wspólnie spędzonych chwil z naszymi Pacjentami, jak również wsparcie finansowe dla Oddziału Rehabilitacji 500 000 zł i Kliniki Neurochirurgii 150 000 (i cały czas rośnie) <3 <3 <3 - czytamy w poście na facebooku Centrum Zdrowia Dziecka. 

Robert Lewandowski z żoną świętowali 30-stkę. Mateusz Borek opowiada o kulisach imprezy

Anna i Robert Lewandowscy zrezygnowali z prezentów, na rzecz pieniędzy dla dzieci

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na urodzinach zaskoczyli swoje mamy

Pod koniec sierpnia Anna i Robert Lewandowski świętowali swoje urodziny w jednej z warszawskich knajp. Para poprosiła przybyłych gości o nie przynoszenie im prezentów, na rzecz wpłacania pieniędzy na Centrum Zdrowia Dziecka. To już kolejny raz, kiedy Lewandowscy wspierają klinikę. Tym razem para postanowiła przekazać pieniądze na Klinikę Neurochirurgii. 

Rodzina i przyjaciele Lewandowskich również w tym wypadku pokazali, jak ogromne mają serce. Do tej pory udało się zebrać 150 tysięcy złotych, ale kwota ta cały czas rośnie, jak czytamy na facebooku Centrum Zdrowia Dziecka. 

 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski świętują urodziny. Na przyjęciu tłumy gwiazd

Więcej o: