"Pudzian" uderza w swoich hejterów. "Pamiętajcie to zdanie!"

Mariusz Pudzianowski zwrócił się do swoich kibiców z apelem. "Pamiętajcie to zdanie! Krytykują ci, którzy robią mniej od was" - powiedział w nagranym filmiku, który umieścił w mediach społecznościowych.

Mariusz Pudzianowski to prawdziwy fenomen sportów walki. Pomimo 45 lat były strongman prezentuje wybitną formę i nieprzeciętne umiejętności w klatce. Ostatnich pięć pojedynków "Pudziana" kończyło się jego zwycięstwem. Szczególnie imponującym osiągnięciem było znokautowanie Michała Materli, czyli niepodważalnej legendy KSW.

Zobacz wideo Lewandowski, Szczęsny i polscy kibice. Biało-czerwone szaleństwo w Cardiff

Pudzianowski odpowiada na krytykę. "Ci, którzy robią mniej"

Obecnie Pudzianowski plasuje się na 3. miejscu w rankingu kategorii ciężkiej. Następnym przeciwnikiem Polaka najprawdopodobniej będzie Philip De Fries, który już kilkukrotnie wyzywał "Pudziana" do walki.

Popek"Popek" wraca do klatki. Spektakularna walka wieczoru

I chociaż od lat Pudzianowski notuje sukcesy pod różnymi względami, to i tak często mierzy się z krytyką. Właśnie ten temat poruszył w ostatnim nagraniu, które opublikował w swoich mediach społecznościowych. To jedna z ulubionych form jego komunikacji z fanami.

"Kiedy byłem krytykowany, nigdy nie skrytykowały mnie osoby te, które robiły więcej ode mnie! Skrytykują was zawsze ci, którzy robią mniej od was albo nie robią nic" - powiedział Mariusz Pudzianowski. "Pamiętajcie to zdanie! Krytykują ci, którzy robią mniej od was, albo nie robią nic! Pozdrawiam, Pudzian" - dodał jeszcze, apelując do swoich odbiorców.

Kibice zgodzili się z przesłaniem zawodnika. "Mądre słowa panie Mariuszu. Jest pan moim mentorem", "Ciężko się z tobą Mariuszu nie zgodzić", "Sztos", czy "Krytykują te osoby które nie zrobiły nic żeby być w takim poziomie jak mistrzowie... odwaga, zawzięcie i cel to jest mistrzostwo". 

Więcej o: