"Popek" wraca do klatki. Spektakularna walka wieczoru

Paweł "Popek" Mikołajuw wraca do walk w federacjach freak fightowych. Członek "Gangu Albanii" zmierzy się w walce wieczoru z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim na gali Prime Show MMA 4. Walka odbędzie się w formule bokserskiej.

Prime Show MMA to federacja freak fightowa, której twarzą jest Kasjusz "Don Kasjo" Życiński. Do tej pory odbyły się dwie edycje - w pierwszej z nich "Don Kasjo" pokonał Mateusza Murańskiego na punkty w formule bokserskiej, a na Prime MMA 2 Norman "Stormin" Parke wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Grzegorzem "Szulim" Szulakowskim. Na początku października odbędzie się trzecia edycja Prime MMA, a federacja zaczyna już wybiegać w przyszłość.

Zobacz wideo Poruszony Lewandowski o ukraińskiej opasce: Sam ją lepiłem, sklejałem

"Popek" znów będzie walczył. Tym razem w Prime MMA i w formule bokserskiej

Federacja Prime Show MMA poinformowała o walce wieczoru, która odbędzie się na czwartej edycji gali. Po raz drugi w tej organizacji w formule bokserskiej zawalczy Kasjusz "Don Kasjo" Życiński, czyli twarz całego projektu. Jego przeciwnikiem będzie Paweł "Popek" Mikołajuw, który wraca do walk po ponad sześciu miesiącach przerwy. "Popek" walczył po raz ostatni w marcu tego roku na gali FAME MMA 13 z Normanem "Storminem" Parke. Pojedynek został przerwany po 37 sekundach, ponieważ członek "Gangu Albanii" złamał rękę.

Co ciekawe, Paweł Mikołajuw został zakontraktowany przez federację Prime MMA już znacznie wcześniej, bo w lipcu tego roku. Do tej pory "Popek" walczył wyłącznie w MMA i mierzył się na galach KSW m.in. z Erko Junem, Robertem Burneiką, Mariuszem Pudzianowskim czy Tomaszem Oświecińskim - jedyne zwycięstwo w KSW odniósł w walce z litewskim kulturystą. Na ten moment termin oraz miejsce, w którym odbędzie się gala Prime Show MMA 4, nie jest znane. W co-main evencie Monika Godlewska zmierzy się z Kamilą "Zusje" Smogulecką.

Trzecia edycja Prime MMA odbędzie się w sobotę 1 października w Radomiu, gdzie w walce wieczoru dojdzie do pojedynku między influencerkami, czyli Pauliną Hornik oraz Martyną "Pysią" Zbirańską. W drugim najważniejszym pojedynku Daniel Rutkowski będzie rywalizował z Piotrem Pająkiem.

Więcej o: