Sport.pl

Joanna Jędrzejczyk o powrocie do Polski: Ogromny szacunek dla stewardessy, która leciała jako pasażer

- Doszło do historii, że dziewczyna miała podejrzenie gorączki i została natychmiast wyproszona z samolotu. Ogromny szacunek dla stewardessy, która leciała jako pasażer. Wysłuchała rozmowy, że ona próbowała zbijać tę gorączkę. Wszystkie procedury zostały podjęte bardzo szybko - stwierdziła Joanna Jędrzejczyk w programie "Dzień Dobry TVN".

Na początku marca Joanna Jędrzejczyk (16-4) była o krok od odzyskania pasa UFC wagi słomkowej. Minimalnie przegrała jednak z Weili Zhang (21-1) na UFC 248. Media na świecie i eksperci określili tę walkę jako najlepszą w dziejach kobiecego MMA. - Walka była bardzo wyrównana, ale nie miałam wątpliwości po werdykcie. Na razie nie chcę myśleć o rewanżu. Chcę odpocząć. To był trudny okres. Wyjazdy do USA mnie bardzo dużo kosztują. Rozstania z bliskimi czy dziesięć tygodni diety Na razie nie myślę o kolejnej walce - mówiła tuż po walce była mistrzyni UFC.

Zobacz wideo Jędrzejczyk przegrała po świetnej walce.

Jędrzejczyk właśnie wróciła do Polski. - W sobotę dwukrotnie sprawdzano nam temperaturę. Podczas lotu były podjęte wszelkie działania. Jestem za to wdzięczna całej załodze samolotu. Doszło do historii, że dziewczyna miała podejrzenie gorączki i została natychmiast wyproszona. Ogromny szacunek dla stewardessy, która leciała jako pasażer. Wysłuchała rozmowy, że ona próbowała zbijać tę gorączkę. Wszystkie procedury zostały podjęte bardzo szybko - stwierdziła Jędrzejczyk w programie "Dzień Dobry TVN" [cytat za sportowefakty.wp.pl].

"Doszło do bardzo dużej opuchlizny na czole"

Była mistrzyni UFC odniosła się także do obrażeń, jakie doznała podczas walki z Zhang.

Joanna Jędrzejczyk po walce na gali UFC 248Joanna Jędrzejczyk po walce na gali UFC 248 Fot. STEVE MARCUS/AP/twitter.com

- Doszło do bardzo dużej opuchlizny na czole,  do zebrania się krwi i płynu. To jest u mnie bardzo częste. Przed walkami dużo czasu poświęcam na zbijanie wagi. Później, gdy jest nawadnianie po oficjalnym ważeniu, organizm stara się zasysać i trzymać wszystko, co podajemy. Praktycznie po każdej walce dochodzi u mnie do opuchlizny - oświadczyła zawodniczka.

Zawodnik UFC o walce Jędrzejczyk - Zhang: To było k**** niesamowite. Dajcie im po 5 mln dolarów

- Walka Joanny Jędrzejczyk z Weili Zhang? Była ku**a niesamowita. Nawet nie wiem, co mam powiedzieć. Dajcie tym dziewczynom po pięć milionów dolarów, bo na to zasługują - mówił Darren Till, zawodnik UFC, cytowany przez mmafighting.com.

Więcej o:
Komentarze (24)
Joanna Jędrzejczyk o powrocie do Polski: Ogromny szacunek dla stewardessy, która leciała jako pasażer
Zaloguj się
 • jasz1

  Oceniono 21 razy 19

  Nie ogarniam, co p. Jedrzejczyk powiedziala. :( To znaczy poszczególne słowa rozumiem, ale...właściwie to nie wiem, czego ten "artykuł" dotyczy...

 • bolekowski

  Oceniono 17 razy 15

  Ogromny brak szacunku dla tej pani i dla gazety za promowanie wynaturzenia przecież to mordobicie trudno nazwać sportem.

 • atmt

  Oceniono 15 razy 13

  Ten "artykuł" pisał ktoś niedorozwinięty?

 • karawa81

  Oceniono 12 razy 12

  ktos rozumie o co chodzi z ta stewardessa jako pasazerka? domyslam sie ze stewardessa leciala prywatnie i jakas pasazerka jej powiedziala ze ma goraczke, ale to jest tak napisane ze ja pie...

 • qrqma88

  Oceniono 12 razy 12

  co to za bełkot? "Doszło do historii, że dziewczyna miała podejrzenie gorączki i została natychmiast wyproszona. Ogromny szacunek dla stewardessy, która leciała jako pasażer. Wysłuchała rozmowy, że ona próbowała zbijać tę gorączkę. Wszystkie procedury zostały podjęte bardzo szybko"

 • klassa

  Oceniono 11 razy 11

  Czy wy urwa nie skończycie serialu o tych wstrętnych kopiących się po mordach babach?

 • dyskootantka

  Oceniono 8 razy 6

  Nie potrafię zrozumieć takich, co to uważają za sport. Oglądanie zakrwawionych, kopiących się po twarzach ludzi i jeszcze jakieś medale za to? Trzeba być chorym psychicznie, wynaturzonym, żeby się tym bawić albo cieszyć.

 • superpolpol

  Oceniono 5 razy 5

  Pseudosport.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX