Zawodnik UFC o walce Jędrzejczyk - Zhang: To było k**** niesamowite. Dajcie im po 5 mln dolarów

- Walka Joanny Jędrzejczyk z Weili Zhang? Była ku**a niesamowita. Nawet nie wiem, co mam powiedzieć. Dajcie tym dziewczynom po pięć milionów dolarów, bo na to zasługują - mówił Darren Till, zawodnik UFC, cytowany przez mmafighting.com.

Joanna Jędrzejczyk (16-4) była o krok od odzyskania pasa UFC wagi słomkowej. Minimalnie przegrała jednak z Weili Zhang (21-1) na UFC 248. Media na świecie i eksperci określili tę walkę jako najlepszą w dziejach kobiecego MMA. - Walka była bardzo wyrównana, ale nie miałam wątpliwości po werdykcie. Na razie nie chcę myśleć o rewanżu. Chcę odpocząć. To był trudny okres. Wyjazdy do USA mnie bardzo dużo kosztują. Rozstania z bliskimi, dziesięć tygodni diety itd. Na razie nie myślę o kolejnej walce - powiedziała Polka.

Zobacz wideo Jędrzejczyk przegrała po świetnej walce.

Joanna Jędrzejczyk i Weili Zhang stoczyły niesamowitą walkę

Pod wielkim wrażeniem występu obu pań był Darren Till (18-2-1), zawodnik UFC dywizji średniej. - Co to była za walka. O mój boże, nigdy czegoś takiego nie widziałem. To było ku**a niesamowite. Nawet nie wiem co mam powiedzieć. Dajcie tym dziewczynom po pięć milionów dolarów, bo na to zasługują. Myślałem, że wygrała Joanna. Jednak to jedna z tych walk, gdzie wynik tak naprawdę nie ma znaczenia. Joanna po takim starciu może czuć się mistrzynią. Trzeba zrobić rewanż. Ku**a, co to była za batalia. Nie mam żadnych wątpliwości, że ten pojedynek trafi do galerii sław UFC - emocjonował się Till cytowany przez mmafighting.com.

Conor McGregor, były mistrz amerykańskiej federacji, również uważa, że to Polka powinna wygrać.

Więcej o MMA przeczytasz na portalu InTheCage.pl

Więcej o: