KSW 46. Konflikt na linii Narkun - Khalidov?

Krążą pogłoski, iż atmosfera między obozem Tomasza Narkuna i Mameda Khalidova nie jest najlepsza. Zawodnicy w rozmowach z mediami zaprzeczają tym doniesieniom i jednocześnie mówią o wzajemnym szacunku do rywala.

W jednym z ostatnich wywiadów Mamed Khalidov podkreślił, że w żaden sposób świadomie nie chce wyprowadzić z równowagi swojego rywala, a jakiekolwiek konflikty kreuje sobie w głowie sam Tomek. - Wyjaśnijmy jedną sprawę: nieporozumienie z Saperbekiem, nieporozumienie z WCA… nieporozumienia są cały czas w jego głowie. Ja nie mam z tym nic wspólnego - stwierdził Khalidov, nawiązując do wypowiedzi Tomasza Narkuna dla Polsatu Sport na temat wspólnych treningów Khalidova z Saparbekiem Safarovem w Berkut Arrachionie Olsztyn.

Narkun krytykuje wybór wspólnych treningów Khalidova

- Nie wiem po co on sięga po tego zawodnika. Ja nawet z nim nie walczyłem. Nie zna mnie, nie wie jak walczę. Dziwny zbieg okoliczności, że akurat teraz po niego sięgnął przed rewanżową walką ze mną. Nikt wcześniej nie widział, żeby Mamed z nim trenował. Po prostu nie wie, co ma zrobić. Próbuje w ten sposób wpłynąć na mnie mentalnie. Troszkę to śmieszne - przyznał wówczas Narkun.

Narkun i Khalidov będą mieszkać w innych hotelach

Jednocześnie jednak, jak udało się dowiedzieć portalowi InTheCage.pl po przyjeździe do Zabrza, narożniki obu zawodników optowały za tym, aby nie umieszczać ich w tym samym hotelu. Zadanie jest o tyle ułatwione, że KSW ze względu na brak wystarczającej ilości miejsc w jednym hotelu na terenie Gliwic, musiało ulokować swoich zawodników i ich ekipy w różnych miastach.

Wiemy zatem, że ograniczono do minimum możliwość przypadkowych spotkań między Mamedem i Tomkiem. Panowie najprawdopodobniej zobaczą się dopiero na piątkowej oficjalnej ceremonii ważenia.

KSW 46. Ważenie podwyższonego ryzyka

Przed oficjalnym ważeniem Khalidova i Narkuna współwłaściciel organizacji KSW, Martin Lewandowski, przyznał, że to będzie ważenie podwyższonego ryzyka. - Zależy nam, żeby negatywną energie, jeżeli ona jest, przerzucili na 1 grudnia. Czuję złą krew u tych zawodników, ale nie mogę ich rozgryźć - powiedział Lewandowski.

Borys Mańkowski wycofał się z KSW 46

20 listopada Borys Mańkowski podjął decyzję o wycofaniu się z gali KSW 46. Były mistrz wagi półśredniej KSW postanowił sam wyjaśnić fanom przyczyny wycofania się.

KSW 46. "Ten moment zmienił moje życie"

Przed dwoma tygodniami Tomasz Narkun przyznał, że ostatnia walka z Mamedem Khalidovem zapadnie mu w pamięć. - Ten moment na zawsze zmienił moje życie. Chcę poczuć to raz jeszcze i myślę, że 1 grudnia uda mi się postawić przysłowiową kropkę nad „i” - powiedział Narkun.

Więcej o sportach walki na InTheCage.pl.

Więcej o: