Sport.pl

KSW 46. Kiedy i o której jest gala? Gdzie oglądać KSW, stream online, karta walk

KSW 46. W sobotę odbędzie się kolejna gala mieszanych sztuk walki. Kto zawalczy na KSW 46 w Gliwicach, gdzie transmisja TV, stream online? Karta walk wygląda imponująco.

KSW 46 na żywo. Gdzie i kiedy oglądać?

KSW 46 odbędzie się w sobotę w Gliwicach. Nie będzie otwartej i darmowej transmisji TV. Gala KSW 46 będzie jedynie w systemie PPV - transmitowana za pośrednictwem platformy KSW TV, Ipla TV, Cyfrowy Polsat oraz u innych operatorów w systemie PPV. Koszt dostępu do gali KSW 46 wynosi 40 złotych. 

KSW 46. O której godzinie?

Organizacja KSW po raz kolejny wyprzedała bilety na swoje wydarzenie. W Arenie Gliwice na żywo zmagania 18 zawodników obejrzy 15 tysięcy osób. Gala KSW 46, ostatnia w tym roku, rozpocznie się o godzinie 19:00.

Walka wieczoru: Mamed Khalidov - Tomasz Narkun

Walką wieczoru będzie rewanżowe starcie Tomasza Narkuna (15-2, 3 KO, 12 SUB) i Mameda Khalidova (34-5-2, 13 KO, 17 SUB). Podczas łódzkiej gali KSW 42 Khalidov przegrał z Narkunem. Dla Czeczena była to pierwsza porażka od ośmiu lat. Teraz czeka ich rewanż. Na KSW 46 wystąpi również Artur "Kornik" Sowiński. W pojedynku do 70,3 kg zmierzy się z Kamilem Szymuszowskim. Przypominamy, że transmisja z gali, podobnie jak w przypadku poprzednich, dostępna będzie jedynie w usłudze PPV.

KSW 46. Zawodnik kontuzjowany, zmiana w karcie walk

Nie zobaczymy Gracjana Szadzińskiego na gali KSW 46. Z powodu kontuzji ten perspektywiczny zawodnik wagi lekkiej musiał wycofać się z walki z Marianem Ziółkowskim, a jego miejsce zajął nieprzewidywalny Grzegorz SzuLi Szulakowski.

KSW 46. Pełna karta walk

 • Tomasz Narkun - Mamed Kalidov, walka wieczoru: catchweight do 92 kilogramów
 • Mateusz Gamrot – Kleber Koike Erbst, o pas wagi piórkowej do 65,8 kilogramów
 • Marcin Wrzosek - Salahdine Parnasse, do 65,8 kilogramów
 • Roberto Soldić - Vinicius Bohrer, catchweight o 80 kilogramów
 • Roman Szymański – Daniel Torres, do 65,8 kilogramów
 • Gracjan Szadziński – Marian Ziółkowski, do 70,3 kg
 • Artur Sowiński - Kamil Szymuszowski, do 70,3 kg
 • Antun Racić – Sebastian Przybysz, do 61,2 kg
 • Krystian Kaszubowski – Michal Michalski, do 77,1 kg

KSW. Popek złamał obietnicę. Nie kończy kariery!

Przed KSW 45 Paweł "Popek" Mikołajuw zapowiedział, że w przypadku porażki z Erko Junem zakończy karierę. Jednak Popek złamał swoją obietnicę! Na Instagramie zamieścił nagranie z treningu z komentarzem "jadę z tym dalej". Popek stoczył w MMA siedem walk. Cztery z nich przegrał.

KSW szykuje kolejny freak fight?

Niebotycznych rozmiarów Martyn Ford (204 cm wzrostu i 160 kg wagi), którego zakontraktowanie ogłosiło KSW na swojej londyńskiej gali w październiku, doczekał się chyba godnego siebie przeciwnika. Może nim zostać Irańczyk, Sajad Gharibi, którego wzrost i sylwetka (186 cm i 190 kg) zdają się predestynować go niemalże idealnie do pseudonimów, jakimi się posługuje: "Irański Hulk" oraz "Perski Herkules''. Fedaracka KSW zaprzecza, że Gharibi podpisał już kontrakt, ale jednocześnie polska federacja nie wyklucza, że w przyszłości może wystąpić na ich gali.

Więcej o:
Komentarze (4)
KSW 46. Kiedy i o której jest gala? Gdzie oglądać KSW, stream online, karta walk
Zaloguj się
 • toja20

  Oceniono 1 raz 1

  Trzeba być idiotą, żeby płacić jakiekolwiek pieniądze za oglądanie kompromitacji sztuk walki z sędziami niczym dublerzy pisu w Trybunale

 • alfred_hugecock

  Oceniono 1 raz 1

  Kompromitacja Sztuk Walki XD

 • kometa charles

  0

  Jakoś się już odzwyczaiłem oglądania KSW. odkąd trzeba płacić,teraz dla mnie to największe gó... za 40 zł.same pojebusy,telewizja i organizatorzy, zarobić to możecie wryj a nie na ksw

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX