Agnieszka Rylik pogrążona w żałobie. Nie żyje Andrzej Gnoiński. Miał 54 lata

Była znakomita polska pięściarka Agnieszka Rylik przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych smutne informacje. 48-latka poinformowała o śmierci swojego życiowego partnera Andrzeja Gnoińskiego.

Od kilku lat Agnieszka Rylik była związana z Andrzejem Gnoińskim, który piastował nawet stanowisko prezesa fundacji jej imienia. Świat byłej polskiej pięściarki nagle się jednak zawalił. Internauci obserwujący jej profile w mediach społecznościowych byli zszokowani informacją o śmierci jej partnera.

Zobacz wideo Kliczko walczył przez całe życie. "Teraz chwycił za broń i stanął do obrony Kijowa"

Rylik przekazała smutne informacje

Na ten moment nie wiadomo, jaka była przyczyna śmierci Gnoińskiego. Życiowy partner Rylik miał zaledwie 54 lata. W poście, w którym przekazała informację o odejściu partnera była pięściarka opublikowała czarno-białe zdjęcia mężczyzny, po czym podała szczegóły dotyczące pogrzebu.

"Kochani, ostatnie pożegnanie Andrzeja Gnoińskiego odbędzie się we wtorek 8 marca o godz. 10.00 w kościele pw. Matki Bożej Saletyńskiej przy Popularnej 46 w Warszawie. Po mszy zostanie pochowany na Cmentarzu Bródnowskim" - poinformowała.

 

Agnieszka Rylik w trakcie kariery bokserskiej sięgała po mistrzostwo Europy i świata w boksie zawodowym, jest czterokrotną mistrzynią świata, trzykrotną mistrzynią Europy i dwukrotną mistrzynią Polski w kick-boxingu. W zawodowym boksie stoczyła 18 walk, spośród których wygrała 17, a jedną przegrała.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.