Są wyniki sekcji zwłok Sebastiana Eubanka, syna legendy. To nie było utonięcie

Po sekcji zwłok okazało się, że syn byłego bokserskiego mistrza świata Chrisa Eubanka - Sebastian zmarł z powodu choroby, o której nie wiedziała jego rodzina.

Chris Eubank - legenda, były znakomity bokser i były mistrz świata organizacji WBO w wadze super średniej i średniej kilka dni temu przeżył rodzinną tragedię. Brytyjczyk stracił syna. Sebastian, również bokser, został odnaleziony na plaży martwy. Pierwotnie mówiło się, że 29-latek zmarł w wyniku utonięcia. 

Zobacz wideo Niesamowite emocje przy ringu! Kulisy walki Szpilka vs Różański

Rewanż Gołota - Bowe z grudnia 1996 roku w Atlantic City"Andrzej Gołota to skończony dureń. Najsłabsza psychika w dziejach"

Inna przyczyna śmierci Sebastiana Eubanka. "Bardzo bolesny cios"

Teraz okazuje się, że była inna przyczyna śmierci. Salma Abdelati, wdowa po zmarłym przyznała w specjalnym oświadczeniu, że według ustaleń policji i po sekcji zwłok, 29-latek miał zawał serca podczas pobytu na morzu w Dubaju. Związany on był z istniejącą wcześniej chorobą serca, o której rodzina zmarłego nie wiedziała. Nawet gdyby zmarły był poza morzem, to i tak prawdopodobnie by się go nie udało uratować - czytamy w "BBC".

- Chociaż to cios bardzo bolesny, pocieszające jest to, że Sebastian zmarł po jednym ze swoich ulubionych posiłków z najbliższymi przyjaciółmi podczas robienia swojej ulubionej rzeczy w swoim ulubionym miejscu w Dubaju, gdzie często jeździł popływać - dodała Salma Abdelati.

Jego brat, Chris Eubank jr., napisał: "Byłeś wspaniałym człowiekiem, który zawsze bardziej dbał o innych niż o siebie. Byłeś człowiekiem wielu talentów. Nie mogę uwierzyć, że naprawdę cię już nie ma, ale na zawsze pozostaniesz w naszych sercach".

Chris Eubank senior opisywał, że jego syn był "myślicielem, który lubił wyzwania i akceptował porady od innych". Były bokser pisał: "Nigdy nie spodziewałem się, że napiszę te słowa ani że poczuję pustkę, która pojawiała się po starcie syna. Jesteśmy zrozpaczeni informacją, że nasz syn Sebastian zmarł tuż przed 30 urodzinami".

Jest nowa data walki Fury - Wilder! Na zwłoce ucierpiał Kownacki. Co z pojedynkiem Polaka?Jest nowa data walki Fury - Wilder! Na zwłoce ucierpiał Kownacki. Co z pojedynkiem Polaka?

29-letni Sebastian Eubank był bokserem, który w 2018 rozpoczął zawodową karierę od wygrania trzech walk. Rywalizował też w MMA, a do tego pisał wiersze.