Ciało 29-letniego Sebastiana Eubanka znaleziono na plaży w Dubaju. Syn legendy

Syn byłego bokserskiego mistrza świata Chrisa Eubanka, Sebastian, nie żyje. 29-latek utonął podczas pobytu w Dubaju. Jego ciało znaleziono na plaży.

Chris Eubank - legenda, były znakomity bokser i były mistrz świata organizacji WBO w wadze super średniej i średniej przeżył rodzinną tragedię. Brytyjczyk stracił syna. Sebastian, również bokser, został odnaleziony martwy. 29-latek zmarł w wyniku utonięcia. 

Zobacz wideo Kazimierz Marcinkiewicz zadebiutował w ringu. "Brat mówił mi: Rafał, odpuść. To jest premier"

Jego brat, Chris Eubank jr., napisał: "Byłeś wspaniałym człowiekiem, który zawsze bardziej dbał o innych niż o siebie. Byłeś człowiekiem wielu talentów. Nie mogę uwierzyć, że naprawdę cię już nie ma, ale na zawsze pozostaniesz w naszych sercach".

 

Chris Eubank senior opisywał, że jego syn był "myślicielem, który lubił wyzwania i akceptował porady od innych". Były bokser pisał: "Nigdy nie spodziewałem się, że napiszę te słowa ani że poczuję pustkę, która pojawiała się po starcie syna. Jesteśmy zrozpaczeni informacją, że nasz syn Sebastian zmarł tuż przed 30 urodzinami".

29-letni Sebastian Eubank był bokserem, który w 2018 rozpoczął zawodową karierę od wygrania trzech walk. Rywalizował też w MMA, a do tego pisał wiersze.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.