F1. Lotus Renault GP zainteresowany Webberem

Szef zespołu Roberta Kubicy - Lotus Renault GP przyznał na łamach australijskiej prasy, że chętnie zatrudniłby Marka Webbera. - W dniu, w którym będzie chciał odejść z Red Bulla, będzie mógł do mnie zadzwonić, gdyż wie że ja jestem nim zainteresowany - powiedział Eric Boullier.

Mimo, że Australijczyk zaznacza na każdym kroku, że jest szczęśliwy w Red Bullu, to co jakiś czas pojawiają się plotki o jego odejściu. Swoją "cegiełkę" dołożył tymczasem szef Lotus Renault: - Bardzo lubię Marka i znam go od dłuższego czasu - cytuje Boulliera australijski "Daily Telegraph".

- Rozmawiamy od czasu do czasu na temat jego przyjścia do nas, jednak nigdy na niego nie naciskaliśmy. Nie pytamy go, co zamierza w przyszłości, gdyż ta decyzja należy tylko do niego - dodał Francuz.

- W dniu, w którym będzie chciał odejść z Red Bulla, będzie mógł do mnie zadzwonić, gdyż wie że ja jestem nim zainteresowany. Jeśli na poważnie będzie rozważał odejście, to byłbym bardzo szczęśliwy, gdybym mógł usiąść z nim i porozmawiać. Będzie musiał podjąć jakąś decyzję - powiedział Boullier, który przyznał, że jest gotowy na taką dyskusję nawet jutro.

Vettel znów wywalczył pole position - przed GP Europy ?

Webber i Alonso najszybsi przed GP Europy. Zobacz galerię zdjęć z toru i padoku w Walencji ?

Więcej o: