F1. Gdzie oglądać Grand Prix Austrii? Transmisja w otwartym kanale! TV, stream online, na żywo, 30.06

W dziewiątej odsłonie tegorocznego cyklu Grand Prix F1 kierowcy będą rywalizować na torze Red Bull Ring w Austrii. Robert Kubica wystartuje w dzisiejszym wyścigu z 17. pozycji. Gdzie oglądać GP Austrii?
Zobacz wideo

Choć Robert Kubica zajął w kwalifikacjach 20. miejsce (01:06.206). Polak rozpocznie jednak dzisiejszy wyścig o Grand Prix Austrii z 17. pola startowego, bowiem George Russell został cofnięty o 3 pola za blokowania Daniła Kwiata. To oznacza, że Brytyjczyk wystartuje dziś z 18. pozycji.

Sesję kwalifikacyjną wygrał Charles Leclerc (Ferrari, 01:03.003), który wyprzedził Lewisa Hamiltona (Mercedes, 01:03.262) i Maxa Verstappena (Red Bull, 01:03.439). Aktualny mistrz świata został jednak ukarany przesunięciem na starcie o trzy pozycje w dół stawki za blokowanie Kimiego Raikkonena. Ze względu na karę dla Kevina Magnussena, który w "czasówce" był 5., Hamilton wystartuje do wyścigu z 4. pola.

Przed rokiem w GP Austrii triumfował Max Verstappen.

GP Austrii 2019. Gdzie oglądać poczynania Roberta Kubicy? Transmisja TV, stream online, na żywo

Transmisję TV wyścigu o GP Austrii obejrzymy na w: Eleven Sports 1 oraz TVP Sport (od 45. minuty zawodów). W Internecie zmagania na Red Bull Ring będzie można śledzić na stronach: elevensports.pl i sport.tvp.pl, w aplikacjach: Eleven Sports i TVP Sport oraz na platformach: Ipla, Player.pl, WP Pilot i NC+GO. Poniżej zamieszczamy harmonogram transmisji:

Parada kierowców – godz. 13:30 (Eleven Sports 1, elevensports.pl, aplikacja Eleven Sports)

Studio – godz. 14:10 (Eleven Sports 1, elevensports.pl, aplikacja Eleven Sports)

GP Austrii, wyścig – od godz. 15:05 (Eleven Sports 1, elevensports.pl, aplikacja Eleven Sports)

Studio w TVP Sport rozpocznie się o godz. 15:00, a na austriacki tor przeniesiemy się o 15:55.

Więcej o: