Wiemy, o której zagra Iga Świątek. Jest plan gier na czwartek

Poznaliśmy plan gier na czwartek podczas turnieju WTA w Warszawie. Swój mecz rozegra między innymi Iga Świątek. Oprócz niej wystąpią jeszcze dwie reprezentantki Polski. Pierwsze spotkania na kortach Legii rozpoczną się o 11:00.

Rywalizacja podczas turnieju WTA w Warszawie rozpoczęła się w poniedziałek 25 lipca i zakończy się w niedzielę 31 lipca. Faworytką turnieju pań jest Iga Świątek (1. WTA), która w środę wyeliminowała w 1/16 finały inną Polkę - Magdalenę Fręch (82. WTA).

Zobacz wideo

Iga Świątek zagra o ćwierćfinał turnieju WTA w Warszawie na korcie centralnym. A po niej Chwalińska. Wiemy, o której godzinie

Iga Świątek w 1/8 finału warszawskiej rywalizacji zmierzy się z Rumunką Gabrielą Lee (146. WTA). Ich spotkanie będzie trzecim meczem tego dnia na korcie centralnym. Początek zaplanowano najwcześniej na godzinę 14:30. 

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl

Iga Świątek w meczu z Magdaleną Fręch w WarszawieIga Świątek ma cel dla Polski i nie jest zadowolona z losowania

Tuż po liderce rankingu WTA na kort wyjdzie Maja Chwalińska (162. WTA), która zmierzy się ze Chorwatką Petrą Martić (56. WTA). Przed drugą z Polek więc nieco trudniejsze zadanie niż przed Świątek.

W czwartek na korcie pojawi się także Paula Kania-Choduń, która wraz z Renatą Voracovą będzie rywalizowała w deblu. Ich rywalkami będą Natela Dzalamidze i Viktorija Golubi. To spotkanie odbędzie się jako ostatnie na korcie numer dwa. 

Tenisistki narzekają na warszawskie korty. "Nie jest to kort z Rolanda Garrosa"

Rywalizacja w Warszawie odbywa się na kortach Legii Warszawa. Po meczu 1/16 finału na ich przygotowanie narzekały między innymi Magdalena Fręch i Iga Świątek. - Nie jest to kort z Rolanda Garrosa - powiedziała rankingu WTA, a Fręch dodała, że najgorzej było za końcową linią. - Dziury nie były do zaklepania, można się nabawić poważnej kontuzji po postawieniu tam nogi.

Iga ŚwiątekZaskakujące zachowanie kibiców na meczu Świątek w Warszawie. Cisza

Więcej o: