Gwiazdy tenisa są parą? Kibice wszczęli śledztwo i mają dowody

Gwiazdy tenisa Garbine Muguruza i Stan Wawrinka są parą? Tak sugerują kibice, którzy analizując ich zdjęcia, znaleźli wiele dowodów!

Trwa przerwa w tenisowych rozgrywkach spowodowana pandemią koronawirusa. Tenisiści wykorzystują ją na trening lub odpoczynek. Zdjęcia wrzucone w ostatnich dniach na Instagram przez Garbine Muguruzę i Stana Wawrinkę wywołały lawinę spekulacji wśród fanów. Czy Hiszpanka i Szwajcar są razem? Wszystko na to wskazuje!

Zobacz wideo "Tenis zawodowy będzie jednym z ostatnich sportów, które ruszą"

Wawrinka i Muguruza są razem?!

Zaczęło się od wspólnego zdjęcia, jakie Wawrinka, triumfator trzech turniejów wielkoszlemowych, opublikował pod koniec czerwca. Już wtedy fani zastanawiali się, czy jest jakieś drugie dno tego wpisu. - Gorąco i wilgotno z Mugu - tak jedno ze zdjęć podpisał 35-letni Szwajcar.

 

Następnie Wawrinka i Muguruza opublikowali serię zdjęć, z których może wynikać, że spędzają czas razem w jego domu położonym nad Jeziorem Genewskim. Sam basen i otaczające go krajobrazy są na obu zdjęciach bardzo podobne.

 

- Taka krótka chwila - napisała 26-letnia Hiszpanka, zwyciężczyni dwóch turniejów wielkoszlemowych.

 

- Każde lato ma swoją historię. To początek mojej. Uśmiechnij się i korzystaj - dodał Wawrinka. Fani są przekonani, że gwiazdy tenisa są parą. Wskazywać ma na to wiele dowodów:

Wawrinka był już w związku z tenisistką. Przez cztery lata jego partnerką była Chorwatka Donna Vekić. Rozstali się w zeszłym roku. Jeśli potwierdzą się spekulacje, to Wawrinka i Muguruza będą trzecią parą w tenisowym środowisku, obok Gaela Monfilsa i Eliny Svitoliny oraz Fabio Fogniniego i Flavii Pennetty.

Przeczytaj też: