Balotelli: Mam zagrać? Nie, dziękuję

Powołany na meczu z Catanią Mario Balotelli nie weźmie udziału w spotkaniu. Sam podjął taką decyzję. Czeka go za to ogromna grzywna.

Dlaczego Mourinho odsunął od składu Balotellego? 

- Nie został powołany z powodów dyscyplinarnych - powiedział Mourinho o Mario Balotellim.

Powołany jednak na mecz z Catanią Balotelli będzie nieobecny i jest to jego własna decyzja. Tak, "cudowne dziecko" odmówiło powołania. Zapłaci za to ogromną grzywnę, co więcej, postępując w ten sposób doprowadził do furii Massimo Morattiego.

Mario we wtorek, gdy zobaczył swoje swoje nazwisko w składzie meczowym, dobrze wiedział, że nie trenował dobrze w ciągu ostatnich dwóch dni. Zobaczył listę, na której było 21 nazwisk (znalazł się na niej także Adriano) i w jego głowie pojawiła się prawdopodobnie myśl: ryzykuję trybuny albo 90 minut na ławce rezerwowych. I powiedział - Nie, dziękuję. - a następnie pojechał do domu.

Więcej tekstów z "La Gazzetty dello Sport" - czytaj tutaj ?

Articles reprinted in this issue in collaboration with La Gazzetta dello Sport/www.gazzetta.it are copyrighted 2008 by The RCS Quotidiani S.p.A. Companies, Inc. All rights reserved. Artykuły opracowane we współpracy z La Gazzetta dello Sport/ www.gazzetta.it Wydawca The RCS Quotidiani S.p.A. Companies, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.