Świętujemy 100 tysięcy fanów na Facebooku. Wygraj muzycznego smartfona HTC Desire C!

Facebookowy profil Sport.pl w sobotę przekroczył granicę stu tysięcy fanów! Daliście nam masę radochy, teraz rozdajemy my - w zamian za kilka ciepłych słów oferujemy wam muzycznego smartfona HTC Desire C. Wystarczy, że napiszecie nam... coś miłego

Gdy zaczynaliśmy przygodę z Facebookiem - a było to w kwietniu 2010 r. - mogliśmy tylko marzyć o tym, że kiedyś nasze wpisy będzie śledzić aż tylu czytelników. Założyliśmy nasz profil dla Was. Chcieliśmy złapać z Wami lepszy kontakt, gadać o sporcie na luzie, czasem uciec nawet w stronę zupełnie innych tematów... W sobotę profil Sport.pl polubił 100- tysięczny fan - mamy nadzieję, że macie ochotę na wspólne świętowanie. W zamian oferujemy supernagrodę - muzyczego smartfona HTC Desire C, ufundowanego przez technologicznego partnera Sport.pl - HTC.

Nasz konkurs oczywiście odbywa się na Facebooku, aby wziąć w nim udział tradycyjnie zapraszamy Was do aplikacji konkursowej . By zdobyć smartfona, wystarczy trochę cukru ;). Po prostu w jednym zdaniu napiszcie, dlaczego lubicie śledzić nasze wpisy na Facebooku.

Zobacz wideo

Wybór zwycięzcy tym razem odbędzie się w jednej rundzie - nie namawiamy Was na głosowanie na odpowiedzi, by przejść do ścisłego finału. Po zakończeniu konkursu skrzętnie przeczytamy każdy wpis i wybierzemy ten, który najbardziej nam się podoba. Zwycięzca otrzyma smartfona HTC Desire C. Wręczymy wam także cztery nagrody pocieszenia - gadżety ufundowane przez firmę HTC.

Konkurs trwa do 23 listopada, do godz. 20. Do dzieła!

WEJDŹ DO APLIKACJI KONKURSOWEJ

REGULAMIN KONKURSU

Więcej o: