Ile miejsca zajmie CoD: Vanguard? Ogromna zmiana

Dowiedzieliśmy się, ile miejsca będzie zajmować najnowsza część z serii Call of Duty. To miłe zaskoczenie dla graczy.

Premiera najnowszej części z serii Call of Duty, która będzie miała nazwę CoD: Vanguard jest tuż za rogiem. Ta będzie miała bowiem miejsce 5 listopada. Nie dziwi więc fakt, że Activison oraz Sledgehammer Games, kolejno wydawca i twórca gry, wypuszczają coraz więcej informacji na temat premiery. Tym razem uchylili rąbka tajemnicy na temat rozmiaru najnowszej części.

Zobacz wideo

Vanguard będzie zajmować o wiele mniej miejsca w porównaniu do poprzedników

Nie poznaliśmy co prawda konkretnie rozmiaru Call of Duty: Vanguard, dowiedzieliśmy się jednak, jak gra będzie wyglądała w porównaniu do swoich poprzedników. Warto wszak wspomnieć, że gracze często narzekali na to, ile poprzednie części serii zajmowały miejsca. Twórcy zareagowali na negatywne opinie. Call of Duty: Vanguard będzie wymagało od 30 do 50% mniej miejsca na dysku, niż ostatnie CoD-y. 

Z drugiej strony ogromne rozmiary gier z serii Call of Duty nie zaskakują. Te mają przecież bardzo dużo materiału dla graczy. Niemalże co edycje dostajemy od twórców tryb kampanii, multiplayer oraz zombie. Nie inaczej będzie tym razem.

Więcej treści znajdziesz też na Gazeta.pl.

Activison zaczyna promować grę

W poniedziałek Activision wypuściło za to zwiastuny przedstawiające grywalne postacie w Call of Duty: Vanguard. Te będą dostępne zarówno w trybie singleplayer, jak i w trybie multiplayer. Więcej o nich możecie przeczytać poniżej. 

Screen ze zwiastuna Call of Duty: VanguardPoznaliśmy grywalne postacie w nowym Call of Duty. W sieci pojawiły się zwiastuny

Więcej o: