Poznaliśmy grywalne postacie w nowym Call of Duty. W sieci pojawiły się zwiastuny

Activision wypuścił cztery nowe zwiastuny Call of Duty: Vanguard. Pokazują one postacie, których będziemy mogli używać w grze.

Wielkimi krokami zbliża się premiera Call of Duty: Vanguard. Produkcja studia Sledgehammer Games ujrzy światło dzienne już w kolejnym tygodniu, 5 listopada. W ramach kampanii w nowym CoD-zie będziemy mogli grać czterema zupełnie różniącymi się postaciami, a każda z nich będzie walczyła na innym froncie. Teraz możemy poznać je odrobinę bliżej, wszak Activision opublikowało cztery nowe zwiastuny, gdzie każdy z nich prezentuje innego bohatera.

Zobacz wideo

Cztery postacie z nowego Call of Duty przedstawione

Postacie nazywają się Daniel Take Yatsu, Padmavati Balan, Arthur Kingsley oraz Polina Petrova. Pierwszy z nich to "obrońca, który używa swojej celności, aby chronić jego żołnierzy". W zwiastunie zwinnie posługuje się bronią na średni dystans. Zupełnie inaczej prezentuje się druga z bohaterek, która w prezentacji popisuje się strzelbą i nie boi się starcia na małym dystansie.

Więcej treści znajdziesz też na Gazeta.pl.

Arthur Kinglsey jest postacią, która była już wcześniej używana w materiałach promocyjnych. Najnowszy zwiastun poświęcony jego personie pokazuje go w świetle prawdziwego lidera, który nie pozostawia w tyle swoich towarzyszy. Zupełnie inaczej przedstawiona jest Polina Petrova, która jako snajperka przedstawiona jest w kontekście samotnego wilka, który tropi swoje ofiary.

FortniteNietypowa skórka w popularnej grze. To alternatywna wersja Batmana

Zwiastun Daniela Take Yatsu

 

Zwiastun Padmavati Balan

 

Zwiastun Arthura Kinglseya

 

Zwiastun Poliny Petrovy

 

Postacie te będą dostępne także w trybie multiplayer.

Hades był zawodnikiem Wisły All in! Games Kraków. Obecnie gra dla znanej organizacji ENCE.PGL Major. Polacy wygrywają na start, awans coraz bliżej

Więcej o: