Tym razem bez zaskoczeń. MAD Lions potwierdzają nabycie dwóch graczy

Zgodnie z doniesieniami zza kulis, MAD Lions oficjalnie powitało dwóch nowych graczy dywizji League of Legends. Zostali nimi William "UNF0RGIVEN" Nieminen oraz Steven "Reeker" Chen.

Nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie angażu Reekera i UNF0RGIVENA w szeregi MAD Lions. Na początku tygodnia z formacją pożegnał się Matyáš "Carzzy" Orság, więc dołączenie szwedzkiego strzelca wydawało się być kwestią czasu.

Zobacz wideo Esportowe abecadło. Poznaj najważniejsze pojęcia w League of Legends

Co dalej z Humanoidem?

Nadal jednak niejasna pozostaje przyszłość Marka "Humanoida" Brázdy. Czech wciąż jest zakontraktowany z MAD Lions, chociaż nieoficjalne informacje mówią, że lada moment ma dołączyć do Fnatic. Niektóre źródła informują jednak pewnych komplikacjach w porozumieniu między dwoma organizacjami, dlatego też nadal nie posiadamy oficjalnego potwierdzenia.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Niemniej Humanoid nie ma raczej opcji powrotu do aktywnego składu MAD w związku z podpisaniem Reekera. Dla Niemca najbliższy sezon będzie debiutem w League of Legends European Championship. Nie powinien mieć on jednak żadnych powodów do obaw, wszak przez ostatnie dwa lata MAD udowodniło, że potrafi z hukiem wprowadzać zawodników na najwyższy szczebel rozgrywek.

Rogue, Steven 'Hans sama' Liv, Worlds 2021Kolejny Europejczyk opuszcza kontynent. Hans Sama zawodnikiem Liquid

Poza tym, zarówno Reeker jak i UNF0RGIVEN posiadają zresztą niemało doświadczenia. Przez parę ostatnich splitów obaj gracze z mniejszymi i większymi sukcesami rywalizowali w Europejskich Ligach Regionalnych. Warto wspomnieć, że sam Szwed był kiedyś częścią polskiej organizacji Illuminar Gaming, w której barwach brał udział w Ultralidze. 

KennySWielki powrót w G2 Esports. KennyS pomoże drużynie w ważnym turnieju

Więcej o: