Wymowny hasztag Macieja Kota w mediach społecznościowych

Maciej Kot wciąż nie może odzyskać dobrej formy. Medalista ostatnich igrzysk olimpijskich w Pjongczangu wymownie skomentował swoją dyspozycję po zawodach Pucharu Kontynentalnego w Brotterode.

Kiedy w sobotę emocjonowaliśmy się skokami Kamila Stocha, Piotra Żyły, Dawida Kubackiego i Pawła Wąska na igrzyskach olimpijskich w Pekinie, zawodnicy z polskiej kadry B brali udział w zawodach Pucharu Kontynentalnego na skoczni w niemieckim Brotterode.

W rywalizacji z dobrej strony pokazał się Kacper Juroszek, który zajął w niej 2. miejsce. 5. pozycję wywalczył zaś Jakub Wolny. Nie wszystkim poszło jednak tak dobrze. Dopiero 25. był Maciej Kot, który w 1. serii skoczył 104,5 metra, a w drugiej wylądował o metr bliżej.

30-latek, który na igrzyskach olimpijskich w Pjongczangu wywalczył brązowy medal w drużynie, a który jest też złotym i brązowym medalistą mistrzostw świata w konkursach drużynowych, wciąż nie może odnaleźć odpowiedniej formy.

Wymowny komentarz Macieja Kota

Kot dał temu wyraz w mediach społecznościowych, komentując własne samopoczucie. Zawodnik wrzucił na Instagram zdjęcie spod skoczni w Brotterode i dodał komentarz: "Czarna maseczka, adekwatnie do nastroju". I dodał wymowny hasztag: #bezkomentarza

Szansę do rehabilitacji Kot mieć będzie w niedzielę, kiedy to odbędzie się drugi konkurs indywidualny na skoczni w Brotterode.