Skandal w lidze piłki ręcznej! Pseudokibic zaatakował sędziego. Jest nagranie

W trakcie spotkania piłkarzy ręcznych między MTS Chrzanów i AZS UJK Kielce doszło do przykrego incydentu. Na boisku pojawił się pseudokibic, który zaatakował sędziego.

Doszło do skandalu w 49. minucie przy stanie 23:18 dla MTS Chrzanów. Na parkiecie  w Chrzanowie pojawił się kibol. I to najprawdopodobniej w stanie wskazującym. Napastnik ruszył na sędziego, ale arbiter zachował czujność i udało mu się uniknąć chaotycznych uderzeń. Chwilę później na parkiecie pojawili się także dwaj ochroniarze, którzy bez problemu obezwładnili kibola.

"Emocji w tym spotkaniu nie brakowało.… szczególnie kibiciom gospodarzy, gdzie jeden z nich w drugiej połowie wbiegł na boisko żeby pobić sędziego…." - czytamy na profilu facebookowym gości.

Napastnik został odprowadzony przez ochroniarzy i kolegę, który pojawił się na boisku, a sędzia zszedł na chwilę poza boisko, żeby skonsultować się z komisarzem meczu i ustalić okoliczności wznowienia gry. MTS Chrzanów pokonał ostatecznie AZS UJK Kielce 28:23.

Więcej informacji sportowych znajdziesz na Gazeta.pl

Sytuacja w grupie D

W grupie D rozgrywek I ligi piłki ręcznej gospodarze spotkania są na siódmej, a goście na szóstej pozycji. Drużyna z Chrzanowa ma dziewięć punktów w dorobku i traci do rywali trzy punkty