Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Kibice o Ronaldo: "Bezwstydny tłuścioch"

Po niespodziewanym odpadnięciu Corinthians Sao Paulo w eliminacjach Copa Libertadores, wściekili brazylijscy kibice nie oszczędzają 34-letniego napastnika. Na ścianach głównej siedziby klubu można przeczytać: "Ronaldo odejdź" i "Bezwstydny tłuścioch".

Sport.pl na Facebooku! Sprawdź nas ?

Zaskakująca wyjazdowa porażka 0:2 z kolumbijskim Deportes Colima (w pierwszym meczu w Sao Paulo Corinthians zremisowało bezbramkowo) wywołała furię wśród kibiców, którzy zniszczyli drogie samochody piłkarzy zaparkowane w kompleksie treningowym klubu. Wracających z meczu musiała na lotnisku ochraniać policja. Piłkarze ominęli czekających na nich kibiców i prosto z samolotu wsiedli do autokaru i samochodów.

Corinthians jest jedynym z wielkich klubów z Sao Paulo, które nigdy nie wygrały Copa Libertadores. W zeszłym sezonie w 1/8 finału lepszy był inny brazylijski klub - Flamengo Rio de Janeiro. Po to by wzmocnić drużynę sprowadzono latem m.in. byłego reprezentanta Brazylii Roberto Carlosa.

Porażka spowodowała, że przed zaplanowanymi na ten weekend derbami Sao Paulo, w których Corinthians zmierzy się z Palmeiras, presja na drużynę jest ogromna. - Z powodu tej porażki musimy się pilnować przez resztę sezonu - powiedział Ronaldo dziennikarzom.

Kenny Dalglish: ? Andy udowodni, że jest wart tych pieniędzy

Więcej o: