A. Moggi: Wartość Arkadiusza Milika jest przesadzona. To ile kosztuje Immobile?

- Jeśli Arkadiusz Milik jest wart 40 mln euro, to ile kosztuje Immobile? - pyta Alessandro Moggi, agent najlepszego strzelca Serie A. Włoski napastnik może zastąpić reprezentanta Polski w Napoli.

Alessandro Moggi, agent Ciro Immobile, był pytany w radiu Kiss Kiss o zainteresowanie jego klientem ze strony Napoli. Wicemistrzowie Włoch szukają następcy dla Arkadiusza Milika. Polak ma ważny kontrakt w Neapolu do czerwca przyszłego roku. - Milik otrzymuje oferty z całej Europy - twierdzi włoski dziennikarz Nicolo Schira.

Zobacz wideo Zobacz bramkę Milika w meczu z Lecce:

- Trudno przewidzieć, co wydarzy się latem podczas okna transferowego. Rynek może ucierpieć z powodu pandemii koronawirusa. Ciro ma ważną umowę w Lazio do 2023 roku. Jeśli ktoś rzeczywiście będzie nim zainteresowany, musi dogadać się z klubem i samym piłkarzem - mówi Moggi.

Agent Immobile o Arkadiuszu Miliku

Immobile w tym sezonie strzelił aż 30 goli w 33 meczach. Walczy o nagrodę Złotego Buta m.in. z Robertem Lewandowskim. - Jeśli chodzi o cenę, to jeśli Arkadiusz Milik odejdzie za 40 mln euro przy kontrakcie wygasającym za rok, to ile jest wart Immobile? - pyta Moggi. - Szanuję Milika, to dobry piłkarz, ale ta wycena wydaje mi się przesadzona - dodał. Reprezentant Polski zdobył w tym sezonie 12 bramek w 22 spotkaniach.

Więcej o: