Paulo Dybala może odejść z Juventusu do giganta. Oferują mu 12 mln euro pensji

Paulo Dybala może przejść z Juventusu do PSG - informuje "La Gazzetta dello Sport". Mistrzowie Francji oferują Argentyńczykowi 12 mln euro pensji, ale wiele zależy od transferu Neymara.
Zobacz wideo

Juventus chce pozbyć się Paulo Dybali, który może nie mieć pewnego miejsca w ekipie Maurizio Sarriego. "Stara Dama" chciała wykorzystać Argentyńczyka, by pozyskać Romelu Lukaku z Manchesteru United, ale ten nie zgodził się na przenosiny do Anglii - ostatecznie Lukaku trafił do Interu Mediolan. Dybala rozmawiał również z Tottenhamem Hotspur, ale transfer upadł ze względu na skomplikowaną sytuację z prawami do wizerunku piłkarza - Anglikom zabrakło czasu, by rozwiązać te problemy.

Paulo Dybala w PSG? To zależy od tranferu Neymara

Okno transferowe w Anglii jest już zamknięte. To jednak nie oznacza, że Dybala zostanie w Turynie. Jak informuje "La Gazzetta dello Sport", "PSG pozostaje zespołem, który ma największe szanse na pozyskanie go". Sam piłkarz byłby w stanie zgodzić się na grę w Paryżu, a mistrzowie Francji mają odpowiednie środki finansowe, by go pozyskać. Dyrektor sportowy Leonardo miał mu zaoferować 12 mln euro rocznej pensji.

Wszystko jednak zależy od tego, czy z PSG odejdzie Neymar, który koniecznie chce odejść z Francji i wrócić do Hiszpanii. Jednak rozmowy w sprawie jego transferu do Barcelony toczą się bardzo powoli, a do gry podobno wszedł Real Madryt. Z doniesień medialnych wynika, że Brazylijczyk byłby gotowy na przenosiny do Madrytu - wszystko, byleby odejść z PSG i znowu grać w Hiszpanii.

Więcej o: