Sensacyjne informacje ws. Haalanda i Mbappe. Di Marzio: Są już po słowie

Czyżby znane były już losy Erlinga Haalanda i Kyliana Mbappe? Dobrze zorientowany na rynku transferowym dziennikarz Gianluca Di Marzio nie ma wątpliwości. Włoch przekazał na antenie Eleven Sports, że według jego Francuz jest już dogadany z Realem Madryt, a klub też prowadzi w wyścigu po Norwega.

Erling Haaland i Kylian Mbappe to zdecydowanie najbardziej pożądani zawodnicy na rynku transferowym. Obaj pomimo bardzo młodego wieku biją wszelkie rekordy i prześcigają siebie nawzajem. Eksperci i dziennikarze na całym świecie wróżą, że już w najbliższym czasie rywalizacja Norwega z Francuzem można będzie porównywać z tą Leo Messiego i Cristiano Ronaldo

Zobacz wideo

Sensacyjne informacje Di Marzio w studiu przed El Clasico. "Są już po słowie"

Jak wiadomo już od jakiegoś czasu zarówno Haaland jak i Mbappe po zakończeniu obecnego sezonu będą chcieli odejść ze swoich klubów. Francuz był już tego bardzo blisko w minionym letnim okienku transferowym, ale PSG odrzuciło wszystkie oferty Realu Madryt. Kolejnego lata jednak 22-latek będzie mógł już odejść za darmo. W przypadku Norwega bardzo również bardzo możliwe jest odejście już po tym sezonie, ponieważ uruchomi się dość niska klauzula transferowa, którą ma zapisaną w kontrakcie wynosząca "zaledwie" 75 milionów euro. 

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Wszystko wskazuje na to, że plany obu zawodników mogą się ziścić, a potwierdził to dobrze zorientowany na rynku transferowym dziennikarz Gianluca Di Marzio. Włoch kilka dni temu przebywał w Polsce i przy okazji udzielił wywiadu stacji Eleven Sports. Właśnie tam ujawnił sensacyjne informacje na temat możliwych wzmocnień Realu. - Real Madryt jest już dogadany z Kylianem Mbappe. Są już po słowie. Jestem przekonany, że Królewscy prowadzą też w wyścigu po Erlinga Haalanda - zapewnił Di Marzio. 

Media od dawna spekulują, że zainteresowany oboma zawodnikami jest przede wszystkim właśnie Real. Jak już wiadomo włodarze klubu z Santiago Bernabeu byli już bliscy pozyskania Kyliana Mbappe latem, ale nie udało im się przekonać władz PSG. Haaland również od dłuższego czasu jest na celowniku Florentino Pereza, ale ten prawdopodobnie czeka właśnie na uruchomienie wspomnianej klauzuli. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.