Tak Robert Lewandowski ratuje Bayern Monachium. Wyrównał kolejny rekord [WIDEO]

Bayern Monachium zremisował 1:1 z Hoffenheim po trafieniu Roberta Lewandowskiego w doliczonym czasie pierwszej połowy. Dla Polaka to 29. trafienie w Bundeslidze w tym sezonie

Bayern Monachium zremisował 1:1 z Hoffenheim. Gospodarze prowadzili po trafieniu Baumgartnera, ale niezawodny znów okazał się Robert Lewandowski

Robert Lewandowski znów trafia. Tym razem popisał się pięknym uderzeniem głową

Podopieczni Juliana Nagelsmanna wciąż nie mogą odzyskać rytmu z rundy jesiennej. W sobotnim spotkaniu przeważali, ale to gospodarze otworzyli wynik spotkanie w 33. minucie. Wydawało się, że do przerwy zachowają korzystny wynik, ale w doliczonym czasie gry pierwszej połowy wyrównał Robert Lewandowski

Polak wykorzystał dośrodkowanie Joshuy Kimmicha z rzutu rożnego. 33-latek wygrał walkę o pozycję z jednym z defensorów Hoffenheim i przyłożył głowę do wbitej w pole karne piłki. Choć strzał był w środek bramki, to Baumann nie miał szans wobec mocnego uderzenia. Lewandowskiego. To 29. gol Polaka w lidze

Napastnik strzelił już 17 goli poza Monachium, czyli tyle samo, ile dotychczasowi rekordziści Bundesligi pod tym względem, czyli Timo Werner (2019/2020) oraz Jupp Heynkcess (1973/1974).